Srbi mu omogočajo vladanje. Postal je pravi srbski vazal. Srb je že odšel po navodila v Beograd!Pa on? Samo, da mu pustijo rovariti po slovenskih milijardah! A ne dolgo!
Vukojebina že dolgo nima več milijard,vrednostnih papirjev in zlatih palic...,jih je bratuškova s čefutom spi*kala.Da bi še naprej dobili kredite,so na papirju podvojili vrednosti nepremičnin.
Janša je navlekel svoje "žvižgače", da se spravijo na vsakega, ki ne misli natančno tako, kot on. To on poimenuje "sodelovanje"! Izdajalci, prevaranti in kriminalci nam bodo krojili usodo.
Ni bilo potrebno niti poslušati govornikov, zadoščal je že pogled v zrak. Nekaj starih škatelj v pokvečeni formaciji, pri tem, da smo imeli poleg Hrvatov v JNA najboljše pilote, ob tem, da so imeli Hrvati že leta 2003 eskadriljo jurišnih… ...prikaži več helikopterjev, ki so spominjali na ameriško različico apačev. Sam se tudi nasmejem, ko naselje preletijo pilatusi, pa se pošalim, da se pripravljamo na drugo svetovno vojno. Tako, da ja, zasrali smo vse kar je bilo dobrega, sicer pa proslava ni bila slaba.
Gospa Musar ti nisi predsednica delavnih Slovencev ampak tajkunov levičarskih!! In čemu lažež žvižganje ob tvojem govoru te je močno prizadelo!! Zanima ma kaj boš zares storila kdo stoji za temi prisluhi in,ko ti bodo TVOJI razložili ZAKAJ niso podpisali… ...prikaži več tožbe proti Izraelu??
Zamorila je proslavo in si prislužla intenzvno žvižganje ter skromen aplavz. Kaj pa ima za pokazati, razen bolestnih ambicij in nenasitnega pridobitništva, da bi smela ljudem kvariti še proslave, K sreči je bil za njo na vrsti Janša, ki je… ...prikaži večje postavil stvari na pravo msto in si prislužil aplavze.
Bila sem med gledalci, ničesar organiziranega nisem zasledila, je pa dejstvo, da je njeno vzvišeno pridiganje novi vladi izzvalo neverjetno neugodje med gledalci. S svojega položaja si je privoščila mnogo preveč. Njena aroganca je neznosna. Sem pa dobila občutek, da… ...prikaži več so ljudje po štirih letih golobovanja izgubili strah, da izrazijo svoje mnenje. In prav je tako.
Resnica osvobaja.
Vsako leto isto nakladanje,folk ne zanima mlatenje prazne slame,ne zanima jih kultura,ampak dobre penzije,plače in poceni nafta, a o tem tile gumpci nočejo o tem govoriti
Tako pač to izgleda, če prideš med Janševe vernike. Če odstranijo še njo, bo naslednja proslava izgledala kot maša v ljubljanski stolnici.
To pomeni dostojanstvena in poduhovljena!
jo bo tak samo od sebe pobralo
slovenski3, krščanstvo je prelilo daleč največ nedolžne krvi v zgodovini. Jebeš ti takšno cerkev, nikoli je ne bom častil, kot Udbaškega Janeza ne.
Eden je pa vesel ko šibica
Srbi mu omogočajo vladanje. Postal je pravi srbski vazal. Srb je že odšel po navodila v Beograd!Pa on? Samo, da mu pustijo rovariti po slovenskih milijardah! A ne dolgo!
Vukojebina že dolgo nima več milijard,vrednostnih papirjev in zlatih palic...,jih je bratuškova s čefutom spi*kala.Da bi še naprej dobili kredite,so na papirju podvojili vrednosti nepremičnin.
Janša je navlekel svoje "žvižgače", da se spravijo na vsakega, ki ne misli natančno tako, kot on. To on poimenuje "sodelovanje"! Izdajalci, prevaranti in kriminalci nam bodo krojili usodo.
Evangelij po Janezu : Najprej je bila beseda : Beseda LAŽ .
kdo ima kilograme
Ne more janšist sprocesirat ničesar drugega poleg svojega božanstva. To je pač klasični pokazatelj verskega dogmatizma.
Janšizem je fašizem .Slovenci smo premagali fašizem in nacizem tudi janšizem bomo premagali . SVOBODA - RESNICA- PRAVICA.
Nakladači polnih riti.
Ni bilo potrebno niti poslušati govornikov, zadoščal je že pogled v zrak. Nekaj starih škatelj v pokvečeni formaciji, pri tem, da smo imeli poleg Hrvatov v JNA najboljše pilote, ob tem, da so imeli Hrvati že leta 2003 eskadriljo jurišnih… ...prikaži več helikopterjev, ki so spominjali na ameriško različico apačev. Sam se tudi nasmejem, ko naselje preletijo pilatusi, pa se pošalim, da se pripravljamo na drugo svetovno vojno. Tako, da ja, zasrali smo vse kar je bilo dobrega, sicer pa proslava ni bila slaba.
Srb omogoča zmagoslavje! Paradoks.
Stevanovič bo slej ko prej predsednik republike
Ja. Republike Srpske 🤣
Gospa Musar ti nisi predsednica delavnih Slovencev ampak tajkunov levičarskih!! In čemu lažež žvižganje ob tvojem govoru te je močno prizadelo!! Zanima ma kaj boš zares storila kdo stoji za temi prisluhi in,ko ti bodo TVOJI razložili ZAKAJ niso podpisali… ...prikaži več tožbe proti Izraelu??
Izraelci preveč vedo o podkupninah i prljavih poslih prejšnje vlade,,
Mene pa zelo čudi zakaj je sploh vstrajala da bo govorila na SDS proslavi, ali ne bi raje na vseslovenski?????
Vsi vaši komentarji temeljijo na naši in vaši in dokler bo tako bo Slovenija samo nazadovala, ne glede ali so na oblasti levi ali desni.
pravilno, ne sodi na to proslavo ,večina ljudi je ne moremo videti
Musarjeva je bila izbrana za predsednico z glasovi večine Slovencev .
kile pa kile
Zamorila je proslavo in si prislužla intenzvno žvižganje ter skromen aplavz. Kaj pa ima za pokazati, razen bolestnih ambicij in nenasitnega pridobitništva, da bi smela ljudem kvariti še proslave, K sreči je bil za njo na vrsti Janša, ki je… ...prikaži večje postavil stvari na pravo msto in si prislužil aplavze.
res ne vem kaj je tam iskala
Skušala reševati rdeče riti.
Bila sem med gledalci, ničesar organiziranega nisem zasledila, je pa dejstvo, da je njeno vzvišeno pridiganje novi vladi izzvalo neverjetno neugodje med gledalci. S svojega položaja si je privoščila mnogo preveč. Njena aroganca je neznosna. Sem pa dobila občutek, da… ...prikaži več so ljudje po štirih letih golobovanja izgubili strah, da izrazijo svoje mnenje. In prav je tako. Resnica osvobaja.
to ni moja predsednica Jaz sem volil Gospoda Logarja
Tako je natalija1. Ona si marsikdaj privošči preveč. In fraza "ne bom tiho" je že precej oguljena, ker se največkrat oglasi, ko to ni potrebno.
V tem "kvalitetnem" mediju seveda o janševem govoru nič! Žvižge pa pripišite kar svojim levim provokatorjem. Poznan način levičarjev.
Največkrat blebeta, ko bi bilo bolje, da je tiho in obratno. Sicer pa ni povedala nič novega.
Vsako leto isto nakladanje,folk ne zanima mlatenje prazne slame,ne zanima jih kultura,ampak dobre penzije,plače in poceni nafta, a o tem tile gumpci nočejo o tem govoriti
in po čem je svinjina
Pepa je ziva blamaza na dveh nogah.
Za ceno svinjine vprašaj Mahnića.
Kilogrami