Slovenija

Ob tej temi je na Trgu republike završalo: Predsednico prekinili žvižgi

Komentarjev 37
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Jernej65 08:48 25.junij 2026.

    Tako pač to izgleda, če prideš med Janševe vernike. Če odstranijo še njo, bo naslednja proslava izgledala kot maša v ljubljanski stolnici.

    • slovenski3 09:07 25.junij 2026.

      To pomeni dostojanstvena in poduhovljena!

    • Ender.3 10:00 25.junij 2026.

      jo bo tak samo od sebe pobralo

    • Jernej65 11:10 25.junij 2026.

      slovenski3, krščanstvo je prelilo daleč največ nedolžne krvi v zgodovini. Jebeš ti takšno cerkev, nikoli je ne bom častil, kot Udbaškega Janeza ne.

  • Avatar Garancija
    Garancija 08:25 25.junij 2026.

    Eden je pa vesel ko šibica

  • jezero 09:40 25.junij 2026.

    Srbi mu omogočajo vladanje. Postal je pravi srbski vazal. Srb je že odšel po navodila v Beograd!Pa on? Samo, da mu pustijo rovariti po slovenskih milijardah! A ne dolgo!

    • Avatar ROGLJIČEK
      ROGLJIČEK 10:16 25.junij 2026.

      Vukojebina že dolgo nima več milijard,vrednostnih papirjev in zlatih palic...,jih je bratuškova s čefutom spi*kala.Da bi še naprej dobili kredite,so na papirju podvojili vrednosti nepremičnin.

  • Janez_533 08:58 25.junij 2026.

    Janša je navlekel svoje "žvižgače", da se spravijo na vsakega, ki ne misli natančno tako, kot on. To on poimenuje "sodelovanje"! Izdajalci, prevaranti in kriminalci nam bodo krojili usodo.

    • Avatar Leon
      Leon 09:57 25.junij 2026.

      Evangelij po Janezu : Najprej je bila beseda : Beseda LAŽ .

    • Ender.3 10:01 25.junij 2026.

      kdo ima kilograme

  • Art 09:11 25.junij 2026.

    Ne more janšist sprocesirat ničesar drugega poleg svojega božanstva. To je pač klasični pokazatelj verskega dogmatizma.

  • Avatar Leon
    Leon 08:34 25.junij 2026.

    Janšizem je fašizem .Slovenci smo premagali fašizem in nacizem tudi janšizem bomo premagali . SVOBODA - RESNICA- PRAVICA.

  • Avatar ROGLJIČEK
    ROGLJIČEK 10:12 25.junij 2026.

    Nakladači polnih riti.

  • Pipec 09:26 25.junij 2026.

    Ni bilo potrebno niti poslušati govornikov, zadoščal je že pogled v zrak. Nekaj starih škatelj v pokvečeni formaciji, pri tem, da smo imeli poleg Hrvatov v JNA najboljše pilote, ob tem, da so imeli Hrvati že leta 2003 eskadriljo jurišnih ...prikaži več helikopterjev, ki so spominjali na ameriško različico apačev. Sam se tudi nasmejem, ko naselje preletijo pilatusi, pa se pošalim, da se pripravljamo na drugo svetovno vojno. Tako, da ja, zasrali smo vse kar je bilo dobrega, sicer pa proslava ni bila slaba.

  • jezero 08:48 25.junij 2026.

    Srb omogoča zmagoslavje! Paradoks.

    • Ender.3 09:08 25.junij 2026.

      Stevanovič bo slej ko prej predsednik republike

    • Anči 09:18 25.junij 2026.

      Ja. Republike Srpske 🤣

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 10:40 25.junij 2026.

    Gospa Musar ti nisi predsednica delavnih Slovencev ampak tajkunov levičarskih!! In čemu lažež žvižganje ob tvojem govoru te je močno prizadelo!! Zanima ma kaj boš zares storila kdo stoji za temi prisluhi in,ko ti bodo TVOJI razložili ZAKAJ niso podpisali ...prikaži več tožbe proti Izraelu??

    • Ender.3 10:49 25.junij 2026.

      Izraelci preveč vedo o podkupninah i prljavih poslih prejšnje vlade,,

  • atamama 10:33 25.junij 2026.

    Mene pa zelo čudi zakaj je sploh vstrajala da bo govorila na SDS proslavi, ali ne bi raje na vseslovenski?????

  • vijavaja 10:32 25.junij 2026.

    Vsi vaši komentarji temeljijo na naši in vaši in dokler bo tako bo Slovenija samo nazadovala, ne glede ali so na oblasti levi ali desni.

  • R5ts6lrff 08:53 25.junij 2026.

    pravilno, ne sodi na to proslavo ,večina ljudi je ne moremo videti

    • Avatar Leon
      Leon 09:59 25.junij 2026.

      Musarjeva je bila izbrana za predsednico z glasovi večine Slovencev .

    • Ender.3 10:50 25.junij 2026.

      kile pa kile

  • slovenski3 09:01 25.junij 2026.

    Zamorila je proslavo in si prislužla intenzvno žvižganje ter skromen aplavz. Kaj pa ima za pokazati, razen bolestnih ambicij in nenasitnega pridobitništva, da bi smela ljudem kvariti še proslave, K sreči je bil za njo na vrsti Janša, ki je ...prikaži večje postavil stvari na pravo msto in si prislužil aplavze.

  • natalija1 09:19 25.junij 2026.

    Bila sem med gledalci, ničesar organiziranega nisem zasledila, je pa dejstvo, da je njeno vzvišeno pridiganje novi vladi izzvalo neverjetno neugodje med gledalci. S svojega položaja si je privoščila mnogo preveč. Njena aroganca je neznosna. Sem pa dobila občutek, da ...prikaži več so ljudje po štirih letih golobovanja izgubili strah, da izrazijo svoje mnenje. In prav je tako. Resnica osvobaja.

    • Ender.3 09:33 25.junij 2026.

      to ni moja predsednica Jaz sem volil Gospoda Logarja

    • munja 09:45 25.junij 2026.

      Tako je natalija1. Ona si marsikdaj privošči preveč. In fraza "ne bom tiho" je že precej oguljena, ker se največkrat oglasi, ko to ni potrebno.

  • KdoNeki 09:51 25.junij 2026.

    V tem "kvalitetnem" mediju seveda o janševem govoru nič! Žvižge pa pripišite kar svojim levim provokatorjem. Poznan način levičarjev.

  • munja 08:25 25.junij 2026.

    Največkrat blebeta, ko bi bilo bolje, da je tiho in obratno. Sicer pa ni povedala nič novega.

    • Avatar Garancija
      Garancija 08:29 25.junij 2026.

      Vsako leto isto nakladanje,folk ne zanima mlatenje prazne slame,ne zanima jih kultura,ampak dobre penzije,plače in poceni nafta, a o tem tile gumpci nočejo o tem govoriti

    • Ender.3 08:44 25.junij 2026.

      in po čem je svinjina

    • Puklastimiha 09:09 25.junij 2026.

      Pepa je ziva blamaza na dveh nogah.

    • Anči 09:20 25.junij 2026.

      Za ceno svinjine vprašaj Mahnića.

  • Ender.3 08:35 25.junij 2026.

    Kilogrami

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.