Slovenija
20 ogledov

Ko Merklova udari po slovenski mizi

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • privat 06:40 20.november 2011.

    ni podprla te zdajšne voluharje...podprla je Janšo..!! Janša pa še nima politične moči da ustvarja...To so še vedno pahorjevci...Je pa res da smo vse zgubili pod pahorjevo zastavo..službe,socialno varnost,psihični mir,bodočnost,zdravstvene nege,penzije...kaj nam ta ni vzel?? Elektriko nam je pustil sem ...prikaži več opazil...drugo so višji računi!!

  • privat 07:35 19.november 2011.

    merklova je že udarila po mizi (Pahor)...samo debilom nekaj ni jasno??...vso politično vodstvo je potrebno zamenjati ..zapreti...ženske pa po nagi riti

  • mirko 10:03 18.november 2011.

    He he he. Moram povedat, da so ti politiki slika povprečnega slovenca. Priznam, tudi mene. Taki pač smo. Iščemo ovinke vse povsod. Na državo se pa nas 99% poščije. Skomignemo z rameni in gremo naprej v life po stari ...prikaži veči tirnici. Na tak način pa res ne moremo pričakovat drugo švico. Najprej bomo morali začet spreminjat miselnost, vsak pri sebi (tudi jaz) v svoji glavi. Samo kdaj, pa še ne vem? Verjetno takrat, ko bom/bomo v to konkretno prisiljeni. Sedaj še nismo.

  • rrobi 10:54 18.november 2011.

    Ne čudi me da je v Evropi kriza, če Merklova brezkompromisno podpre stranko, ki je rušila pokojninsko in ostale reforme ter reševanje meje. Evropa je v krizi ni več pomembno kaj si ampak kdo si.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.