Slovenija
23 ogledov

Kocka se vrti, a kar ne pade

Komentarjev 37
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • sprehajalec 10:13 14.januar 2013.

    Dragec, spet boš z novimi volitvami dobil reveže na oblast. Ti potem vedno poskrbijo zase in svojo žlahto, okolico, prijatelje in znance, ljubice, sošolce itd. Vedno je tako bilo. Nisi nič naredil s tem. Oblastnik mora biti bogat, ...prikaži več da potem ne krade. Žal ima Slovenija to smolo, da tudi potem, ko so napolnili malhe v 20 letih še ne nehajo. Ostane le Europska uprava.

  • se_eden 09:47 14.januar 2013.

    naj že enkrat eden reče, kdo naj bi bili novi obrazi. podmladek strank? zombiji (stranke, ki niso uspele na zadnjih volitvah in sedaj životarijo in rovarijo). mogoče še en tajkun, ki ga zadnje čase poskušajo aktivirati, g. Robert Golob, ki ...prikaži več je tipičen predstavnik najbolj leve PS?!

  • gec 10:53 14.januar 2013.

    mene bolj zanima kdaj bo majer ....upam da danes...se ga napijem kot hudič...

  • Kranjica 14:01 14.januar 2013.

    No, tudi če kandidirata, jih ni treba volit, mar ne?

  • mph 14:14 14.januar 2013.

    Za oba niso take zadeve ali "afere" sicer nič novega, to se je vedelo že pred volitvami. :-)) Zato nekako nisem niti volil PS, pa čeprav so imeli stališča podobna mojim. Ko sem se odločil za volitve sem gledal primerjave ...prikaži več med odgovori. No, ja, eno je obljuba, drugo je dolg, to mi je jasno, ampak ne bom volil nekoga, ki ima ravno obratna stališča mojim. Zna pa bit, da bom tokrat za PS, zarad drugih ljudi, ker jih par poznam in jih vidim sicer v pozitivni luči.

  • dragec 08:20 14.januar 2013.

    E moj Pavlin, tvoj Pavel Ruper je bil pravi mafiozo. Ni on sam odstopil, nagnal ga je JJ zaradi ugleda stranke, a ni tako, priznaj!!!

  • dragec 08:35 14.januar 2013.

    Res je, ni!!

  • zeleni 09:45 14.januar 2013.

    Moja stara mama je govorila: "Če kupleraj ne gre, je treba zamenjati kurbe, ne postelje"

  • wingspan15 09:04 14.januar 2013.

    ne, ni na žalost!

  • Avatar care
    care 09:35 14.januar 2013.

    Jernej Pavlin nevem kako ti naj razložim a bo rekel kar na glas,drek si bil in drek boš ostal kot tvoj strahopetni šef.

  • MeršolLingvist 10:29 14.januar 2013.

    Čakam, kdaj bo Janković odstopil kot župan.

  • privat 11:30 14.januar 2013.

    temu zavajanju dodajmo čas in dobimo velike aretacije!! pa mirni spanec...lumpi. naj mislijo da se da ustaviti željo po pravičnem življenju..

  • mrki 11:34 14.januar 2013.

    jap , kaj pa če janša ZAMRZNE predsedovanje SDS-u , isto kot Zoki ? ;) , upam da Kučko ne bo mel nič proti !! ha aha hah a

  • mrki 11:36 14.januar 2013.

    pol bi blo dobro da ostaneš pijan še ene 5 let , da te nebi slučajno glava bolela od silne učinkovitosti levakov na vladi :))

  • pravaresnica123 11:58 14.januar 2013.

    Bravo mph!Super napisano, če se kje srečava dam za dva pira, ps še za golaž povrh!!!

  • mph 12:38 14.januar 2013.

    Slovenijo bi rešilo samo to, če bi Majer zmrznil. Ne zamrznil, zmrznil, dobesedno mišljeno, ledena kocka. Upajmo, da bo šel kaj z drsalkami na kakšno zamrznjeno jezero. :-)

  • gec 13:22 14.januar 2013.

    ha,ha mrki,jaz se jutri streznem,tvoji pa celo življenje ostanejo lopovi...

  • KLOBO 13:23 14.januar 2013.

    he, he, le sanjajte svinje kukuruz!! Kukuruza nema !!

  • dragec 13:24 14.januar 2013.

    simpatizerjem SDS predlagam, da za mesto predsednika vlade predlagajo miličnika Gorenjaka, ki bo uvedel red in disciplino. Za namestnico čarovnico Irglovo in namestnika bedaka Breznika!!!

  • KLOBO 13:25 14.januar 2013.

    le sanjajte svinje kukuruz !!! Še naslednjih 5 let !!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.