Slovenija
17 ogledov

"Kolegom sem dal navodilo, naj odstranijo lisice"

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Tupamaros 14:33 19.september 2012.

    Uzurpacija pooblastil. Zna se njeLPTupamaros

  • mrki 15:07 19.september 2012.

    no pol pa ZOKI , daj NAVODILO da se vožnja z LPP -jem NE PLAČUJE !? Ajde CARE !!! pa daljinsko ogrevanje naj bo BREZPLAČNO , pa voda , odvoz smeti itd!!

  • Darko 15:08 19.september 2012.

    Ma kere buče - gospa z otrokoma....In zdaj bo rešitelj, to da hodi po pravni državi in si jemlje pooblastila redarja pa nima veze, nje.Drugič bo pa policaje zamenjal, poden ker tip je to.

  • puksicd 16:10 19.september 2012.

    Bravo, Zoran! Dupleški mornar Kangler kaj takšnega ne bi nikoli naredil, ker so mu pomembne samo provizije.

  • puksicd 16:25 19.september 2012.

    Jasno, da vse pokozlaš, ko pa si alkoholik.

  • Darko 16:27 19.september 2012.

    to okoli provizij se je naučil od zokana

  • graff 17:59 19.september 2012.

    Podpiram župana Jankoviča, v Nedeljah se ne lisiči, poleg vsega pa je bil napad ponorelih redarjev na kulturno prireditev in pokasirali so jo predvsem tisti ,,izven,, Ljubljane.SDS-ovci pa najdite vendarle kakšno uporabnejšo temo.Policija pa naj najprej začne ...prikaži več delati red v svojih vrstah, potem pa raziskovati napad na ustavni red te države, ki ga izvaja vladajoča klika.

  • Lavdan 18:02 19.september 2012.

    Edino pravilno, saj se mora vedeti kdo je glavni v Ljubljani. Sicer ste ga, pa izvolili.

  • Freiherr 20:52 19.september 2012.

    Kaj toliko razburjanja, ko pa je očitno, da imamo tukaj v Sloveniji situacijo slabšo kot divji zahod ?!?Za mene je enostavno, na prireditve v Stožice se pač ne gre, ker itak ni možno v zarukani ljubljanski vasi normalno in ...prikaži več kulturno obiskati kulturne prireditve.

  • Slodrifter 15:35 19.september 2012.

    kao rešitelj naroda ... dokazano, da zlorablja pooblastila ... vprašanje je le, za kakšne namene vse ... pokozlam te celega

  • reddevil 16:09 19.september 2012.

    Gospod župan, kdaj bodo pa meni povrnili denar, ker so mi lani dvakrat brezpravno odpeljali avto. Če ne veste, je treba najprej plačat, da lahko odpelješ ugrabljen avto. Da v gostilni ali trgovini plačaš takoj je logično, ker si to ...prikaži več pač sam izbral. Odvoza s pajkom pa jaz nisem naročil. Po več kot letu dni ni odgovora na pritožbo, od koga naj terjam denar za odvoz vozila mi ne zna nihče razložiti. Vašnamig bi mi zelo prav prišel. Hvala.

  • Darko 17:34 19.september 2012.

    res si smešen, to je tako naj krade samo da je lepo in narod naj plača, bilo bi smešno. če ne bi tako bolano zagovarjal ropanje

  • lorina 17:46 19.september 2012.

    Mislim, da je g. Jankovič ravnal pravilno. Če bi dali lisice vsem, ki so jim napisali kazni, se bi strinjala. Ne pa da so izbirali redarji po občutku. Čeprav nisem bila tam, sem prepričana, da so imeli lisice večinoma ali ...prikaži veči vse na avtomobilih, ki niso imeli tablic LJ. Prav je, da plačajo kazen za nepravilno parkiranje, to lisičenje pa je bilo po mojem izživljanje redarjev. Kaj so jih poklicali zvečer v službo, saj jih najbrž toliko ne dela naenkrat, da bi to opravili tako hitro.

  • zztop 18:04 19.september 2012.

    mhm, zoki zrihta vse mesto, delovna mesta, maturo kredite itd, sam če ma on korist. Je mestni človek. Tud to ne velja. Stric Milan mu je zrihtu direktorsko mesto v mercatorju, ko se je pripelu od dole sa sela. Kot ...prikaži več najbolši maneger na svetu, je pa pol tolku 300 % maržo na robo brez konkurence. Ne , ne je kar sheriff prva liga. Je pa tud res - vsi kradejo.

  • puksicd 16:45 19.september 2012.

    Ljubljana je vsaj zrihtana, Maribor pa lahko preimenujemo kar v Novi Duplek! Župan je po duši lovec in vzreditelj psov, direktorica mestne uprave svojemu delu nedorasla Duplečanka in tako tudi večina ostalih "veljakov", ki ne čutijo in ne poznajo mesta, ...prikaži več ker v njem niso nikoli zares živeli ... Zoki pa je mestni človek, ki je kljub marsikateri proviziji Ljubljano uredil.

  • puksicd 17:43 19.september 2012.

    Vsi, ki so na oblasti, kradejo. To je dejstvo. Če pa primerjamo Zokija in Frančeka, pa ugotovimo, da Zoki nekaj stvari celo uredi, Franca pa ga samo biksa.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.