Slovenija
6658 ogledov

Kolesarja trčila eden v drugega, oba odpeljali z rešilcem

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph 09:10 08.september 2018.

    Ne vem, če ima katero svetovno mesto takšno koncentracijo arogantnih kolesarjev kot Ljubljana, pa je še malo tega.

    • Avatar Leon
      Leon 09:19 08.september 2018.

      Pridi v MB in se prepričaj ! Dokler ne bo nekaj trupel tako dolgo bodo zatiskali očesa in ušesa in ne bodo priznali zmotnega ravnanja ob nekaterih nespametnih odločitvah . AVP bi morala svoje dodati .

    • nergač 09:53 08.september 2018.

      če ima katero svetovno mesto takšno koncentracijo arogantnih kolesarjev ----London jih ima pa še s kamerami so opremljeni...hehe

    • Avatar Leon
      Leon 09:57 08.september 2018.

      @nergač........Mislim ,da govorimo o Sloveniji .Pustimo druge ,počistimo pred lastnim pragom.

    • Snežinko 10:46 08.september 2018.

      Točno tako. Kolesarji v SLO (ne samo LJ) so bogovi. Zanje ne velja noben semafor, vedno imajo prednost in večinoma ne gledajo ne levo ne desno. Tale dogodek samo potrjuje to. Ženska je pripeljala meni nič tebi nič s Čopove ...prikaži več in "bejžte, jaz grem!!" Brez zaviranje čez glavno cesto... Katastrofa, v glavnem.

    • Nenad Stojković 12:12 08.september 2018.

      Dobesedno.

    • mph 13:32 08.september 2018.

      Sem marsikje po tujini, ok, sicer predvsem sever Evrope, tudi na jugu italije, ... ampak kaj takega še nisem doživel kot v Ljubljani, še par let sem delal tam. Samo za lj pa lahko potrdim izkušnje, da je še vedno ...prikaži več tako, kot je bilo vsaj 20 do 30 let nazaj.

  • Žurnalček 08:55 08.september 2018.

    Če mislite senzacionalistično pisati o čisto vsakodnevnih dogodkih , se bomo hitro poslovili , kajti že sin me je opozoril , kalj čitam revolver cajteng. Se mogoče ne bi smela zaleteti , mogoče ne bi smelo pri 10.000 kolesarjev na ...prikaži veča dan , priti do trka po novinarjevem mišljenju . Jaz sem ravno v sredo doživel bočni trk s kolesarko , ki me je pri Lovcu prehitevala na kolesarski po desni strani, jaz sem pa zavijal proti Levu. Pregnajte iz tega območja vsa dvosledna vozila na motorni pogon, vsa !

  • Žurnalček 08:43 08.september 2018.

    Kako hitro pozabijo na idiota od taxista , ki je na prehodu pri Šubički ubil pešca !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.