Slovenija
10995 ogledov

Kolesarji in mopedisti, pozor: Pravila so drugačna, kot ste mislili!

Komentarjev 19
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Pepe007 11:03 17.maj 2019.

    Ni kriva Policija, krivi so bedaki, ki so trenutno veljavni zakon napisali, krivih je 90 poslancev takratnega sklica, ki pri branju zakonodaje pred sprejemom skupaj s svojimi pomočniki, ki jim jih plačujemo, niso opazili te nelogičnosti, kriv je takratni minister, ...prikaži več kriv je takratni predsednik vlade. Ali bodo vsaj denarno odgovarjali? NE, NE BODO. Če si politik, nisi odgovoren za NIČ.

    • Naklonsky 16:37 18.maj 2019.

      OK, j 'takratni'. Toda zakone in predpise lahko spremeni ali dopolni katerakoli vlada. Torej je tudi sedanja vlada - sploh če nelogičnih in neumni predpisov ne odpravi, prav tako (celo če ne še bolj) prav tako butasta. Ali ji pa ...prikaži veča ustreza, da s prstom kaže na eno - katerokoli že vlado in na ta način dviguje svoj ego. Vi ste krivi, mi smo boljši!

  • Avatar Darko Capek
    Darko Capek 11:16 17.maj 2019.

    kreteni glupi

  • perhan63 12:01 17.maj 2019.

    ja sam še pešci lahko pričakujemo kakšno novelo...

  • miho 10:19 17.maj 2019.

    WTF?

  • Avatar Leon
    Leon 19:47 17.maj 2019.

    Kje to vi živite ? Kje ste pa srečali policiste ,da bi hodili po cesti ? Nazadnje sem jih videl na nogometni tekmi v Ljudskem vrtu ,potem pa kar puffff....in so se odpeljali . Torej v MB lahko kolesarite LEVI ...prikaži večI in DESNI , gor ali dol s pirom ali brez .........pa vas nihče ne bo ustavil .

  • 4d5eccf93739c6305aaf8969a682cc57e1fd7395 20:45 17.maj 2019.

    @milan in @križar - Britanska analiza podatkov je pokazala, da kolesarji zaradi svoje lahkosti in majhnosti izredno redko povzročijo nesreče kjer bi se drugi udeleženec hudo poškodoval. Hkrati pa so sami zelo ogroženi s strani voznikov avtomobilov in jih napake ...prikaži več avtomobilistov veliko dražje stanejo kot pa avtomobiliste kolesarske napake. Ampak naših neverjetno zabitih zakonodajalcev to čisto nič ne gane. Sem avtomobilist in kolesar.

  • torentino 21:25 17.maj 2019.

    Takih bedakov kot smo Slovenci še ni videl svet. Vsi samo tuhtate, kako bi najebali sočloveka, namesto da bi družno pizdili ćez povampirjene inkasante in popolnoma bebave poslance, ki sprejemajo take drakonske zakone. Fujjj! Ć sem vpalil nalašč, da se ...prikaži več, da se pofočkajo še paranoični slovenisti in čistuni...

  • Avatar Leon
    Leon 08:41 18.maj 2019.

    Policija gre v skrajnost ! Nimajo vklopljene logike....v času akcije merjenja hitrosti so me dvakrat ustavili na lokalni cesti in preverjali dokumente ? O hitrosti ni bilo govora . Torej tisti dan so izpolnili kvoto ur in zaključili projekt nadzora hitrosti .

  • Naklonsky 16:40 18.maj 2019.

    Očitno še nikoli nisi sedel na bicikel...

  • ivan79 17:00 18.maj 2019.

    Bravo Pepe007. To je nasa banana republika. Lahko delajo z nami kar hocejo. Zakon so sprejeli pod vodstvom nasega dragegega Pahorja, ki je za nagrado zdaj ze drugi mandat v predsedniskem stolu. Ni mogel dobiti boljse nagrade. Policaji pa hitro ...prikaži več izkoristili guzvo, da napolnijo svoje zepe. Kaksna prasicerija.

  • Naklonsky 16:38 18.maj 2019.

    In če si pijan pešec, hodiš cik-cak po pločniku, si tudi kaznovan? Zato, ker nimaš izpita? In če ga imaš, ne plačaš globe.

  • milan821 15:42 17.maj 2019.

    kolesarji ne poštujejo prometne predpise in se vozijo v na sprotnosmer in vožnja po pločniku jast bi jim predpisau 1000e globe

    • gggg 17:28 17.maj 2019.

      Pa ti veš, da je v večini enosmernih ulic dovoljen promet kolesarjev tudi v nasprotno smer?

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 13:28 17.maj 2019.

    Kolesarje je treba kaznovat za vsak najmanjši prekršek,saj se obnašajo,kot,da so nas 1991 osvobodil.no ne vsi ampak 80% jih je pa prepotentnih in za njih CP ne velja,zato se mi tut nobeden ne smil,če se stumba!

    • kapibara1 08:29 18.maj 2019.

      Če se stumb, si jeres sam kriv. Ampak da BEDAKI tole sprejmejo in BEDAKI izvajajo, so pa res vsi BEDAKI..- pa sem kolesar. dnevno v službo in nato dpma..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.