Šport /sport/kolesarstvo
113157 ogledov

Kolesarska legenda: "Z Rogličem je konec ..."

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar F16
    F16 12:26 28.julij 2022.

    Žal ima prav.

  • Roberta_Bordelon 11:40 28.julij 2022.

    Google je za vsak dan spletnega dela od doma plačal od 400 do 800 dolarjev.. V prvem mesecu sem od Googla doma prejel 21.758 $ in 29.467 $ zadnje plače za 3 ure dela na dan...glej več informacij ........>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝐂𝐚𝐬𝐡𝐝𝐨𝐰.𝐂𝐨𝐦

  • Avatar Lucinda_Binney
    Lucinda_Binney 16:31 28.julij 2022.

    Najboljša ponudba ... Google je za vsa spletna dela od doma plačal 638 do 957 dolarjev na dan. Moja mlajša sestra je bila dva meseca brez dela, prejšnji mesec je bil njen ček 28537 dolarjev, tako da je delal doma ...prikaži več 3 ure dela na dan in zaslužil sčasoma lahko še večja ..... Tako sem začel .................. >>>>>>>>>>>>>>>> www.ordcash.com

  • Friderik1950 06:37 29.julij 2022.

    Sam menim podobno. Sem pa prepričan, da Tadej ni bil optimalno pripravljen za dirko. Ne vem zakaj se je recimo udeležil dirke po Sloveniji, verjetno zaradi različnih pritiskov. Ekipa, gre za ekipni šport ni bila dovolj zdravstvano zaščitena tako, da ...prikaži večda je zgubljal pomočnike. Njegova fizična priprava je bila slaba, - viden trbušček. Ni dobil ustreznih poživil, predvsem od Emiratov, ki poznajo puščavska skrivna požovila. Na zadnjih etapah je napadal iz obupa brez taktike. No saj zadostuje.

  • Avatar Lucinda_Binney
    Lucinda_Binney 16:32 28.julij 2022.

    Najboljša ponudba ... Google je za vsa spletna dela od doma plačal 638 do 957 dolarjev na dan. Moja mlajša sestra je bila dva meseca brez dela, prejšnji mesec je bil njen ček 28537 dolarjev, tako da je delal doma ...prikaži več 3 ure dela na dan in zaslužil sčasoma lahko še večja ..... Tako sem začel ................... >>>>>>>>>>>>>> www.ordcash.com

  • Avatar Lucinda_Binney
    Lucinda_Binney 16:33 28.julij 2022.

    Najboljša ponudba ... Gogle je za vsa spletna dela od doma plačal 638 do 957 dolarjev na dan. Moja mlajša sestra je bila dva meseca brez dela, prejšnji mesec je bil njen ček 28537 dolarjev, tako da je delal doma ...prikaži več 3 ure dela na dan in zaslužil sčasoma lahko še večja ..... Tako sem začel .................... >>>>>>>>>>>>>>>> www.ordcash.com

  • munja 10:56 28.julij 2022.

    Kako ene "skrbi" za naša tekmovalca. Se bodo že spravili v red brez vaših komentarjev, pametnjakoviči - bivši kolesarji. Ste vi bili vedno najboljši?? Pa doping...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.