Šport /sport/kolesarstvo
67471 ogledov

Kolesarski svet besen zaradi Pogačarja, imel naj bi nedovoljeno pomoč

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • miha.z 19:00 17.april 2023.

    Pogačar ni kriv, da se je avto svalkal pred njim.

    • Avatar pantani
      pantani 20:02 17.april 2023.

      Točno to,a bi po njihovem moral zmanjšati brzino!!!

  • Kmodri 23:33 17.april 2023.

    Zgleda, da je foušija nalezljiva!

  • Avatar Zoran
    StarMačk 21:03 17.april 2023.

    Kako se da s sliko fino manipulirat, a ne!? "Še bolj pa je ljubitelje kolesarstva zmotil drugi incident, ko je v zadnjih kilometrih preizkušnje direktor dirke Leo van Vliet s svojim vozilom nudil zavetrje Pogačarju, potem ko ga je brez ...prikaži večz pravega razloga prehitel in vozil tik pred njim." No, ampak nekaj nas je tudi takšnih, ki smo dirko, vsaj zadnjih 80 km, spremljali v živo in mi vemo, da je ta avto pred Tadejem vozil mogoče 5-6 sec, vsekakor pa manj kot 10, nato pa se je odpeljal naprej.

  • dare326 08:18 18.april 2023.

    Oglašajo se predvsem navijači Irca Bena Healeyja, ki ga imajo za novega Seana Kellyja. Tudi mi bi enako pi.dili v obratnem primeru. Pogi je nedvomno eden največjih kolesarjev in direktor dirke se je hotel slikati z največjim (vseh časov), če ...prikaži več mu bo zdravje držalo.

  • Avatar pantani
    pantani 09:27 18.april 2023.

    Me prav zanima,če bi bila reakcija ista v primeru,da bi bil spredaj eden od Belgijcev?!!!

  • Pepe007 08:31 18.april 2023.

    1. Teh avtov na dirki je enostavno preveč. 2. Direktor dirke bi naj poznal pravila in jih spoštoval. Ampak jih očitno ni. Kolesar lahko presneto malo naredi, ker ne more nekje še povleči pol kw in potegniti mimo avta.

  • Avatar bobnar53
    bobnar53 19:16 17.april 2023.

    Pogačar je en navaden pokvarjen pizdek, in na koncu bo razodetje podobno, kot pri Lensu!

    • BenX 21:10 17.april 2023.

      Maš pa kar hude kriterije. Ti in tvoja žlahta ste nedvomno sami vrhunski kirurgi, top športniki, ustavni sodniki, ni da ni.

    • Lion0077 22:47 17.april 2023.

      Poglej sporočilo 🖕🖕🖕

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.