Šport /sport/kolesarstvo
11924 ogledov

Kolesarski svet se zgraža nad potezo Pogačarjevega moštvenega kolega

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dare326 12:56 03.december 2023.

    Tudi jaz sem se nekoč tako šlepal v klanec od Kolpe proti Delnicam (Lj.-Pag). Ni bilo nevarno, ker je šlo zelo počasi. Je bilo pa bolj nevarno v zavetrju avtodoma, ki je imel ogromno zadnje okno, s pogledom skozi avtodom ...prikaži več na cesto, kot bi se vozil v dnevni sobi, 50 km/h, od Izole do Kopra. Nemška voznica je v Kopru zapeljala na bus postajo, ker jo je bilo strah, da se bom nalepil na šipo. Otroci, tega ne delajte doma.

    • Bojan Slemenik 14:16 04.december 2023.

      Ni pravi kolesar kateri ni probal tega. Kako pa vi "kao" novinarji mislite da profiji trenirajo ajnšlis?? Za mizo sigurno ne! Se je pač mal prjel za kamion.

  • Idioti 00:22 07.december 2023.

    Me je v Črnučah ujela nevihta , jaz pa v bus . 8 pelje do Bavarca , kar sem šoferju tudi povedal do kam grem , Urbane pa nisem imel seboj . Se busar ni nič prerekal , sam tih ...prikaži večih je bil . Bil mi je sumljiv , ko me je brez besed vzel gor. Mene je pa začel črv grist. Ne id do Bavarca , siguren je naročil kontrolo , Pri Plečniku se je razjasnilo , jaz pa ven , Živo me zanima , če so me na Bavarcu čakal. Še enkrat sem se šlepal , ko mi je počila guma pred Petrolom v Dravljah do Kina Šiške .

  • Idioti 00:13 07.december 2023.

    Jaz sem se pa kar zadaj v DHL vsedel , ne vsedel , zadaj stal s kolesom v kombiju do vrha klanca . Je mislu , da me bo ven spodu , ko je videl , da je namesto pralnega ...prikaži več stroja , ki ga je dostavil , dobil neoznačeno pošiljko . Ja malo morgen !

  • Idioti 00:04 07.december 2023.

    Manastir na Krki ima novo cesto v ta njihov kanjon . Strmejše še nisem videl . Dol sem prbremzal , nazaj pa ni bilo ta prave prestave. In pripelje menihom DHL pralni stroj . Sam ven ga je dal , ...prikaži več sem bil že noter . On pa v razburjenje šta radim . Do vrha , ja van ne idem , ti pa radi šta oćeš . Pa sem bil iz kanjon av 3 minutah .

  • Idioti 00:00 07.december 2023.

    A to k nam pa osebni ne dovolijo prehitet npr . dol s Pavliča , to pa nič .

  • Idioti 23:57 06.december 2023.

    Men je najlepše, ko se pred Slovenija avtom pririnem v zavetrje mestnega busa in gre do kina Šiške 60 , med tem ko os. avti stojijo v koloni ! Će je pa sreče , pa samo presedlaš za tistega , ...prikaži več , ki speljuje . Pol si pa dober do Jagode !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.