Slovenija
3524 ogledov

Toliko denarja lahko strankam prinese vaš glas

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Melody_Townsend 10:00 25.april 2022.

    Google je plačal od 400 do 800 dolarjev za dnevno spletno delo od doma. Prvi mesec sem od Googla doma prejel 21.758 $, prejšnji mesec pa sem plačal 29.467 $ za 3-urni delovnik. To naredim ............ >>>>>>>>>> 𝑾𝒘𝒘.𝑱𝒐𝒃𝒛𝑪𝒂𝒓𝒕.𝑪𝒐𝒎

  • Fanja_Tajon 09:10 23.april 2022.

    To je drobiž za Goloba.

  • rd2dmk2 10:07 23.april 2022.

    takoj to ukinit.. referendum pa preč s temi donacijami.. imajo članstvo, pa naj jim plača.. pa naj tisti trdubučneži, ki tolk dobijo od liderja naj za dobljene bonbončke in bonboniere plačajo članarijo. konc tega plačevanja.. poslanec naj dobi plačo pa ...prikaži večpa pika. pa še to postavit na povprečno slovensko plačo. če jim bo hudo, pa naj gredo na njivo plevel plet, pa naj namesto po mauriciusu se pasejo, naj se bašejo z koprivami in bljitvami. je dovolj tega rastlinja za vsakim plotom.

  • ksenija7 17:03 23.april 2022.

    Pozdravljeni, Želim vam dati darilo nekomu resnemu. Elektronski naslov: curmank39@gmail.com prosim odgovori mi

  • bobubob 20:20 23.april 2022.

    Koliko bodo lahko šele zaslužili s tem, da nas bodo Fizerju ponovno prodali za nove poskuse npr. za 'cepljenje' proti novemu covid-hepatitisu ali covid-aidsu.. ali karkoli že si bodo novo izvoljeni voluharji izmislili jeseni.....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.