Slovenija
1495 ogledov

Komaj označena, pa že ustreljena

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Klemen Zec 07:45 24.september 2012.

    grozljivo kakšne lovce imamo, slabo vidijo, nič ne vedo, ustrelijo ogroženo živalsko vrsto, ne bo čudno, če bo en dan pod streli padel, pomotoma seveda, tudi človek ?glavo grem stavit, da je bila volkulja z mladiči namenoma ustrelejna, da ...prikaži več se lovec lahko pohvali z odstrelom !

  • albert 09:38 24.september 2012.

    Klubu pijancev je dovoljeno vse in za nič ne odgovarjajo in to zato ker jih mrgoli v politiki, pravosodju, in policiji. Sami sebe pa ne bodo kaznovali a ne.

  • Lily 21:31 23.september 2012.

    tudi jaz sem že razmišljala v tej smeri, da so mogoče ravno ovratnice krive, da takšni in drugačni "lovci" izsledijo uboge živali. Pred nekaj dnevi so ubili označeno alfa volkuljo pri Pivki. Tudi medved Rožnik je žalostno končal potem ko ...prikaži več so vsi vedeli za njegove poti gibanja :-((

  • Žurnalček 14:26 24.september 2012.

    Ne razumem zakaj mora biti kulturni pes privezan v hosti , njegov divji brat se pa lahko špancira po gozdovih in dela kar hoče. Jaz predlagam , da naselimo še Sibirskega tigra, saj imamo v Alpskem delu odlične pogoje. Tko ...prikaži več nekje med Kransko goro in Bovcem !

  • Eris Kiomaro 21:47 14.december 2012.

    *mišljenje

  • Provokator386 21:27 23.september 2012.

    Ali vi idi.oti mogoče razmišljate v smeri, da ko volku nataknete ovratnico, ga dejansko obsodite na smrt, saj ni hudič, da v času sodobne tehnologije ne lovi signala ovratnice še kdo drug, npr. hudobni pokvarjeni lovci, ki gledajo samo na ...prikaži več to kakšno trofejo bodo imeli v dnevni sobi, namesto da bi dejansko skrbeli za živali... fuj in fej "kvazi" raziskovalcem in pokvarjenim lovcem...

  • Eris Kiomaro 21:46 14.december 2012.

    Žurnalček vidi se ti, da še nisi dorasel, kajti tvoje mišjlenje je povsem otročje. Resnično ti predlagam, da dobro premisliš, preden kaj neumnega blekneš.

  • Lily 21:27 23.september 2012.

    zakaj ne pustijo volkov lovci pri miru ? ali ne vidijo, da jih že divji lovci preveč pokončajo :-(

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.