Magazin /magazin/vip
11204 ogledov

Komu je zgodba pretepenega Slovenca tako nevarna, da mu grozijo?

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • kapibara1 08:33 27.januar 2020.

    Delat se sprav bluzič, na pa knjige pisat... boš še to kliko izničil..

  • Gandolf 10:58 27.januar 2020.

    Zakaj ne bi raje vzgajal in kuhal otroku kosilo. Pusti knjigo. Nas tvoje pisanje ne zanima.

  • alen009 10:03 27.januar 2020.

    Zurnal postal si enak kakor 24 kur. Ali nabijaš z hrvati ali pa pedri. V naši Sloveniji ni ničesar drugega kar bi objavili a ne? To mi deli miška mala.

  • Rudman 09:35 27.januar 2020.

    Kaj je admin, pizdo ti rosno? Zakaj brises moje komentarje? ker resnica boli kajne? Niste niti n od novinarjev.

  • mira01 22:17 27.januar 2020.

    slovenci zakaj ste nestrpni?!?!

  • Vasilij Vasquez 20:36 27.januar 2020.

    Tako vsiljivo in nadležno nabijate članke o tem pedru, da bo še mene prijel kmal da ga še jaz nabijem. Pa kaj vam ta tip plačuje za članke 1x na mesec o tem kako so ga nabili. Kaj pa če ...prikaži več so ga nabili kar tako, ker je komu kaj rekel, kaj naredil, pa je to razlog in sploh nima veze a je peder ali ni. A moraš dans vsazga preverit a je baba, dec, transeksualec, biseksualec, peder, ...da se prepričaš če ga smeš nabit, ne da bi kdo rekel da je bil udarc na gofljo nestrpnež.

  • Avatar Leon
    Leon 08:11 27.januar 2020.

    Morda bi policija morala začeti iskanje krivca pri nestrpnežih in nasprotnikih ,ki se oglašajo v medijih .

    • kapibara1 08:32 27.januar 2020.

      Saj so sam še tega zmožni... Na domu nadlegovat ljudi, ki povedo svoje mnenj.. k tist s fajonko..

    • Gandolf 19:19 27.januar 2020.

      Koga briga kdo te natep...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.