Popotnik
17619 ogledov

Konec kaosa, takšna bodo pravila za prehod meja v EU

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ivo 16:59 11.junij 2021.

    Sedem let in več starega otroka bom testiral, če potuje z mano na morje?!? No Hrvati, lepo se imejte letos s svojimi ribami!

    • krucefiks 20:58 11.junij 2021.

      ne se testirat sploh

    • Ivo 11:16 13.junij 2021.

      Ma ni problem nosa useknit na tisto palčko, ampak otrok pa s tem ne bi mučil.

  • AnzeSmolej 16:57 11.junij 2021.

    Grozno, jaz sem zdrav, ne bom vzel genske terapije, pardon cepiva! Sem svoboden človek!!! Žalosten sem da jim načrt,ki so ga pripravljali desetletja, uspeva, New World Order trka na vrata. Verjetno še nikoli v zgodovini ljudje niso bili tako neumni kot so danes!

    • mph 17:39 11.junij 2021.

      Morda bi lahko kje kupil pol kile pameti, bi se že moralo kaj poznat.

    • krucefiks 20:59 11.junij 2021.

      AnzeSmolej,Jelinčič je imel tokrat prav,ko je izjavil -narod je glup

    • mph 22:29 11.junij 2021.

      Jelinčič to ve, vedno zbere dovolj glasov kot SDS sekta.

  • JZekspert 15:55 11.junij 2021.

    Ljudje, konec je, tako dolgo ste spali, gledali in ubogali - KORONA-FAŠISTI slavijo zmago, od zdaj bo šlo samo še strmo navzdol. Zdaj bodo vsa potovanja ''varna'', vse bo nadzorovano. Sem izrazit pesimist, verjetno je res cilj DEPOPULACIJA. Drugače zadeva ...prikaži veča ne bi bila smiselna. Koliko je bilo člankov o mrtvih in SAE po cepljenju? 0. Reklame: pocepite otroke, ja, tega pa je malo morje... PCT, cepilni potni list - skratka 20. in 30. leta 20. st. se ponavljajo. Ploskajte svojemu koncu, PLOSKAJTE!!!

  • Avatar Syn
    Syn 16:43 11.junij 2021.

    Super novica zame, ko prihajam na dopust iz jugozahodne Finske. 👍

  • ančika 16:04 11.junij 2021.

    Juric, zakaj? Pare pare pare.... da se jih cimvec proda... si ravno ne upajo dat 24 urno veljavnost testa, ker bi pol narod res pop... il. Zakaj razlika? Tako kot nic ne vejo tako ne znajo pojasnit niti to. Jz ...prikaži več expert, ni se konec, ne bomo vrgli puske v koruzo. Neki notranji cut mj govori, da bo vsa ta Mengele ekipa na koncu porazena.

  • Avatar Jurič Zvonko
    juric 15:50 11.junij 2021.

    Zanima me zakaj je razlika med PRC in hitrim testom 72 ur ali 48 ur. Obe osebi zdravi in testirani. RES NE VEM ZAKAJ?

    • krucefiks 20:57 11.junij 2021.

      ne se testirat,jaz se nisem nikoli in se tudi ne bom ,kaj ti to treba

    • mph 22:28 11.junij 2021.

      če se ti jebe za ostale potem res ni treba

    • krucefiks 07:40 12.junij 2021.

      mph,za take kot si ti ,pa res ja.Moje telo moja odločitev

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 01:38 12.junij 2021.

    Edini pravilno, da se države znotraj EU poenotijo, ker tako kot je trenutno nihče ne ve kdo opije in kdo plača. Cel čas tega korona sranja se že govori, kdor se bo cepil bo lahko potoval, ne bo se mu ...prikaži več potrebno testirati,..., zato je pram, da ob vsej cepilni propagandi, tisti, ki se je cepil ne potrbuje še ne vem kakšnih testov in jih še celo iz svojega žepa plačevati.

  • Avatar MS
    MS 15:20 16.junij 2021.

    Višje temperature, posebaj pa še cepljenje kažeta današnje ugodne rezultate! A antvakserji še kar nakladajo! Argumenti antivakserjev so da cepiva, niso dovolj preizkušena, saj so imeli znanstveniki za razvoj premalo časa za testiranje! So res slabo testirana? Seveda NE! Zato, ...prikaži več, ato, ker gre pri cepivih proti Covidu-19, za tehnologijo, ki je nastajala več desetletij in pomeni drugačen pristop k aktivaciji protiteles! A končne zmage nad virusom ne bo pred zmago nad antivakserji!

  • JZekspert 00:05 12.junij 2021.

    Eden redkih neplačanih komentatorjev krucefiks ima seveda prav, ni se treba testirat. Bil sem konec marca v Istri, brez testa, sem prišel tja in nazaj, a so mi dali nazajgrede karantensko odločbo - totalno neupravičeno! Korona-fašisti so zdaj čedalje bolj ...prikaži več pogumni, čedalje več si upajo, vedno bolj otežujejo gibanje zdravim in normalnim. Ko se še pri otrocih ne ustavijo več, jih hočejo pomaskat, potestirat in pocepit, vidiš, da gre zares. Zbudite se že enkrat, PREKLETO!! Kaj je z vami? Ste nori??

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.