Zdravje /zdravje/aktualno
13878 ogledov

Končno: Tu je dokaz o vplivu maske na širjenje virusa

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • aleks04 19:23 06.april 2020.

    ...hvala ker ste...v vaših debilnih prispevkih sem začel uživati..ste pač debili...

  • aleks04 19:21 06.april 2020.

    ...hvala, ker ste...da si dam duška in napišem, da ste imbecili...to me pomirja...

  • Avatar right
    right 09:36 07.april 2020.

    WHO ni nič drugega, kot skupek farmacevtske mafije

  • ode 22:12 06.april 2020.

    Slovenija naj že zdaj, kakih 10 let prej, kot ga bo sicer, uvede šerijatsko pravo in s tem obvezno nošenje burk in hidžaba za oba spola, pa bo problem z maskami rešen.

  • Snežinko 17:46 06.april 2020.

    Takoj ,ko preberem "Moje strokovno mnenje je..." takoj vem, da nakladajo. Kakšno je "njegovo MNENJE" nas čisto nič ne briga, treba je povedati DEJSTVA, ne pa MNENJA!!!

  • Avatar ovca
    ovca 12:34 06.april 2020.

    Druge viruse so testirali na prehod skozi maske,sej ti jasno pise. In rezultat je bil tak,kakrsen je bil. Ce ti niti priblizno ni jasno,ksko se kaj testira,si prvo o tem preberi. Ko bos razumel,pa beri naprej. Kaj naj bi napisali ...prikaži več po tvoje:npr.testirali so 1000 ljudi,ki so imeli navaden prehlad,ki ga tudi povzroca virus,taksne in taksne velikosti,na 1000 zdravih ljudeh,ki so .... Pri meritvah so ugotovili,da je prehod tak in tak.Itd. pa ok,kaj tebi ni jasno?

  • Janez_53 14:10 06.april 2020.

    Avtor V.L., priporočam vam, da članek pred objavo preberete in odpravite slovnične napake, da ne bo izgledal kot izdelek tretješolca, ki je dobil ubogo dvojko.

    • Janez_53 14:14 06.april 2020.

      Eden od "vrhunskih" stavkov: "Moje strokovno mnenje je, da so bombažne ali platnene maske NEKAJ učinkovite, vendar nekoliko manj od pravilno OBRABLJENIH kirurških mask,"

  • pancsorpwing 15:00 06.april 2020.

    www.MooXi.net - spletna stran za zmenke za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • kvasetotidogajamona 12:01 06.april 2020.

    js tu ne vidim nobenega dokaza, samo branje črk!!!!! kje je dokaz????

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.