Pod streho /pod-streho/varcna-hisa
18641 ogledov

Konec omejitev cen elektrike in plina? To pravi minister

Komentarjev 52
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 09:42 13.september 2023.

    Dajte že enkrat nehat z najbolj ranljivimi. To so samo cigani in brezdelneži. Tisti ki smo na minimalni plači pa smo za to vlado že bogataši. Solit se pejte...

    • Avatar MK_ANTILEFTIST
      MK_ANTILEFTIST 10:48 13.september 2023.

      kaj si jo pa volil. pleši zdaj!

    • Avatar torolino
      torolino 11:09 13.september 2023.

      Plešite, samo majka vam še malo zadetosti...ko jo ima....

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 11:12 13.september 2023.

      Kako pa ves da sem njih volil?

    • optimist11 11:50 13.september 2023.

      Popolnoma se strinjam s tvojim komentarjem. Po drugi strani pa se hvalijo z rekordno proizvodnjo elektrike zaradi ugodnih vodnih razmer...Naj dajo točne podatke o proizvedeni elektriki in ceni in podatek o porabljeni oz. uvoženi elektriki in cene. Pa da vidimo razliko.

    • Avatar MK_ANTILEFTIST
      MK_ANTILEFTIST 13:47 13.september 2023.

      ja ves čas tukaj gor zagovarjaš to butasto vlado, ki podjetnikom samo jemlje. imamo najbolj obdavčene plače, tej kreteni pa še dodatno davke uvajajo.

    • Ender3 14:18 13.september 2023.

      MK_...katero vlado ti zastopaš ? Tisto, ki je 3x poizkusila sesuti državo s pomočjo norega obramboslovca..

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 15:11 13.september 2023.

      A da podjetnikom jemlje? A meni ki sem zaposlen pa ne jemlje? Če ti je tako hudo kot podjetnik se pa zaposli kot delojemalec pa probaj kako je v tej vlogi.

    • Avatar MK_ANTILEFTIST
      MK_ANTILEFTIST 15:52 13.september 2023.

      razumem delavce vendar če bomo meli težave si bo podjetnik prvo pri sebi jemal, da bo delavce poplačal... medtem ko je delavec zaščiten. po drugi strani jaz nosim vso odgovornost, delavec pa le lastno. vsekakor pa jaz od države pričakujem ...prikaži več povsem drugačno politiko tako za delavca kot za delodajalca.

    • Avatar MK_ANTILEFTIST
      MK_ANTILEFTIST 15:52 13.september 2023.

      Oboji smo najbolj obdavčeni v EU. Čemu? Da se vzdržuje kvazi NOO-je? Imeli ste priložnost za boljši neto pa niste verjeli Novi Sloveniji in njemu zakonu. Zakaj bi imel zaposlenega strokovnjaka, kjer je stopnja obdavčenosti 47%? Najamem ga preko s.p. ...prikaži večs.p. in plača 5 jurjev davka na leto? Je to normalno?

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 18:48 13.september 2023.

      Ni normalno. Res je en kup nesmislov a ne potem svoje frustracije znašati nad mano. Še z nobeno vlado doslej v 30 letih nisem bil zadovoljen. Tudi ta dela vse samo za višje davke. Kdaj se bomo uprli?

    • Avatar torolino
      torolino 19:10 13.september 2023.

      Saj si se upiral na kolesu, ko nam je šlo bolje. Kje imaš jenula pa bajso, bradavičarko, čufta zlatka...oni so pokasirali, vladajo, ti pa kolesari v prazno🤣

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 07:06 14.september 2023.

      Prvič, ne obtozuj na splošno če ne veš kdo je kolesaril in kdo ni, drugič ,kdaj nam je šlo bolje???

    • Avatar MK_ANTILEFTIST
      MK_ANTILEFTIST 09:58 14.september 2023.

      ja lej, Nova Slovenija je imela dobro davčno zakonodajo in super predloge za gospodarstvo. Volite njih naslednjić.

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 11:44 14.september 2023.

      Ja, če ne bodo privesek SDS a

  • Avatar pantani
    pantani 09:07 13.september 2023.

    Se pravi,da bodo šle cene v nebo!!!

    • Avatar Garancija
      Garancija 09:12 13.september 2023.

      Ja,nekdo mora plačati poplave,kdo drug kot mi,denar iz bruslja gre pa na varno

    • Avatar Migrant
      Migrant 09:20 13.september 2023.

      Golobova vlada rabi denar. Nekako je treba plačati migrante.

    • Avatar MK_ANTILEFTIST
      MK_ANTILEFTIST 10:48 13.september 2023.

      seveda. pleši zdaj. saj si volil nutrijo.

    • Ender3 14:20 13.september 2023.

      Danes imajo up.profili pravo temo za izražanje maloumja..Naj vam tekne..!

    • Avatar MK_ANTILEFTIST
      MK_ANTILEFTIST 15:55 13.september 2023.

      no daj pomigaj malo. saj ti igra tvojo najlepšo balkansko pesem. boljše to kot Tišino na trobento. upam, da imaš za topel obrok.

  • Majazmaja 10:24 13.september 2023.

    Toliko elektrarn, pa tako draga elektrika ... Aja, pred leti so jo poceni prodali v tujino, zdaj jo pa iz tujine odkupujemo po ... Kolikokratni ceni?!

    • Avatar MK_ANTILEFTIST
      MK_ANTILEFTIST 10:48 13.september 2023.

      pa vsak kilovat ki se proda, pade marža v žepe firmicam kot je golobova in tista od gospe nutrije

  • Avatar Migrant
    Migrant 09:30 13.september 2023.

    Naj se vladna kraja denarja začne. Golobu gen-i ni bil dovolj.

    • mph2 10:02 13.september 2023.

      Samo en totalen bebo lahko uporabi sličico nekoga drugega s katerim se ne strinjam.

    • mph2 10:02 13.september 2023.

      ...s katerim se ne strinja.

    • Avatar MK_ANTILEFTIST
      MK_ANTILEFTIST 10:47 13.september 2023.

      komaj čakam uvedbo nepremičninskega davka. narod bo plačal kot žut. bogataši s 5 stanovanji in 3 vikendi pa drobiž.

  • cene12 11:34 13.september 2023.

    Vse hočejo imeti na elektriko,zraven pa jamrajo ,da gospodinjstva porabijo preveč, razumi kdor more.

    • kapibara1 12:06 13.september 2023.

      Kot tista, ko je biolog znanstvenik vprašal politike zelene glede CO2, koliko ga je na Svetu. Modreci so brihtali od 5-6 %... Dejal jim je: 0.03 % , če pade pod 0,02 crkne vsa "zelenjava"

  • Pišmevuh 11:28 13.september 2023.

    Kimavci propadajoče Eu, ki je podrejena Ameriki.

    • Ender3 14:59 13.september 2023.

      Točno tako, slovenceljni nimamo pravo glasanja..Pa tako smo naklonjeni EU in Ursuli..

  • Avatar MK_ANTILEFTIST
    MK_ANTILEFTIST 10:46 13.september 2023.

    ta vlada je najbolj gnojna vlada do sedaj. DELA LE ZA SVOJ ŽEP in krade iz žepov prebivalstva in podjetnikov. MARŠ na smetišče zgodovine.

    • Avatar MK_ANTILEFTIST
      MK_ANTILEFTIST 15:53 13.september 2023.

      ubistvu crkujejo vaši.... je pa hecno, da župnika pa še vedno povabijo na pogreb. /za vsak slučaj, če bo prav prišlo a? ne verjamemo cerkvenim pravljicam ampak krste in pogrebe pa se gremo a? PS: z Janšo nimam nič. Nikoli ...prikaži večkoli ga nisem volil.

  • jazalen 10:58 13.september 2023.

    Kakorkoli obrnemo pretekle vlade ne glede na to kdo je tam sedel, so bile glede stroškov življenja vsaj 30% cenejše kakor to kar moramo danes plačevati in jutri in tako dalje. Od stebrov elektrike, dohodnine SOS, davek za starost, vegi ...prikaži več jedilniki v šolah....Eno vem zagotovo, teh opic nikoli več ne bom volil, saj sem/smo si s tem korenito podražili življenje

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 12:08 13.september 2023.

      jazalen tebi stvari res niso jasne! Ne vem kako doma živiš, ampak očitno ne razpolagaš sam z denarjam, če take neumnosti kvasiš.

    • jazalen 12:59 13.september 2023.

      mehičanka, ni potrebno, da smo fakultetno izobraženi v kolikor danes plačujemo in še več bomo davkov kakor v preteklosti. Količinsko, da bo bolje razumljivo imamo več dajatev, prispevkov, kakor v preteklosti. To je argument, ki ga ne moreš negirati. Dejstva ...prikaži več so povsem jasna, vem, da bom glas dal raje nosorogu kakor ptiču, to je adakta.

    • oneh 13:07 13.september 2023.

      In zakaj @Mehičanka stvari ne pojasniš, da bomo vedeli kaj je res in kaj se mi dozdeva. Sam spremljam vse prihodke in vse odhodke gospodinjstva že preko 20 let. Pod postavko gospodinjstvo (hrana, čistila...) sem do danes porabil toliko, kot ...prikaži večt lani v vsem letu. V letih 2020, 2021 in 2022 pa sem porabil skoraj enake zneske (+-200€). Pa še en član gospodinjstva manj je. Bil bi vesel, da mi poveš kje se motim, da bom denar imel v denarnici ne pa v trgovini. Imamo pa svobodo in levaki plešete.

    • jazalen 13:56 13.september 2023.

      mehičanka je utihnila, kar je edino prav in pošteno glede na to, da nima nikakršnih argumentov za utemeljitev. Goni svoje prepričanje vsem, ki se z njo ne strinjajo, kljub temu, da nima argumentov. Najbolj mi gre pa na penis to ...prikaži več fucking vsiljevanje z elektrifikacijo. Ljudje ne bodo imeli za jesti, te opice vsiljujejo ta kurac od štroma.

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 16:03 13.september 2023.

      jazalen seveda se vse draži, to opazimo oz občutimo vsi, ampak zakaj se vse draži pa ni kriva samo Golobčkova vlada, se vam ne zdi? Kdor koli bi bil sedaj na čelu vlade bi imel nehvaležno delo, enako je bilo ...prikaži več v koroni. Za vse izredne izdatke je potrebno zagotoviti denar, ja za božjo voljo, nekje ga morajo vzeti, saj ne bo kar padel iz neba.

    • jazalen 10:19 14.september 2023.

      ne Mehičanka ne obračaj besed in ne sprenevedaj se. Pusti inflacijo, davke in prispevke, ki jih ptič uvaja in njegove opice so povsem odveč. Stebri za štrom, SOS davek, prispevek za starost, dohodnina???? Plačati bom moral davek za poplave, dajte ...prikaži več še meni najemnino plačati, golazen!!! Nekdo si bo na ta račun bajto postavil, jaz in ostali pa plačevali najemnino. Ne sprenevedaj se. Na naslednjih volitvah dam glas marsovcu samo, da ni ta narcis in njegova nutrija!!!!

  • Francs 18:33 13.september 2023.

    Povedano bolj po domače , ker so v cajtu debelih krav poceni prodali štrom ga bomo sedaj drago plačevali . Vsi. Odgovarjal pa noben hudič ne bo...... Mimogrede vse velike elektrarne je naredila država za naše potrebe in ne zato ...prikaži več zato , da paraziti slabo gospodarijo in si izplačujejo mastne nagrade . Tako gen kot hse

  • Avatar NeumniPes
    NeumniPes 09:05 13.september 2023.

    Minister pravi več bo šlo v žepe vlade Roberta Goloba.

    • Avatar pantani
      pantani 09:07 13.september 2023.

      Idiot prfuknjen!!!

    • Avatar MK_ANTILEFTIST
      MK_ANTILEFTIST 10:47 13.september 2023.

      prav imaš. Golob in njegova nutrija si bosta nafialala žepe.

    • Ender3 14:23 13.september 2023.

      Kako uglašeno in samovšečkano s strani prikletnih trolov..Pa še novi psički se porajajo. Bog se vas usmili maloumja pubeci.

    • Avatar MK_ANTILEFTIST
      MK_ANTILEFTIST 15:54 13.september 2023.

      jebote prikletni trol. pridi povej plac pa boš videl kdo je kletni. mi je pa zanimivo kako vas komunjare pobira....

  • Kmodri 18:39 13.september 2023.

    Najprej prodamo elektriko lokalih parah Nemcev. Nato jo drago uvažajo! Provizije pa v zasebno žep!

    • Grof 19:12 13.september 2023.

      Komodi, imam občutek, da ležiš že na parah, a pogrebci zamujajo, …..

    • Ender3 20:54 13.september 2023.

      Elektrika je skupno dobro in ni omejena z državnimi mejami. Ponudba in povpraševanje se beleži in uskljajuje podobno kot nafta..Pri elektriki je nadzor porabe bolj softificiran in nič ne gre v nič mimo števca, ki to beleži..

  • Gandolf 13:56 13.september 2023.

    Upam da se bo zgodila ulica!

    • Ender3 14:27 13.september 2023.

      Se je že leta 2012, ko so ceste vzele drugo jajošovo vlado..Zadnjo pa so zaznamovali petkovi kolesarji..Hitreje se jih sesuje, kot se jim uspe sestavit.

  • Ender3 14:56 13.september 2023.

    Ekonomska in kmečka logika govori, da ima administrativno določanje cen kratkoročen učinek. Naj sprostijo cene, naj se poraba gospodinjstev zmanjša, potem pa naj jim vlada pobere presežke in dobičke. Tako se bo uravnotežila ponudba in povpraševanje. Problem pa ostanejo tisti ...prikaži več katerim plačevanje davkov je glupo..Ne vedo pa, kako pobrati denar za preživetje brez obdavčevanja. Poceni, helikopterskega je namreč zmanjkalo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.