Slovenija
52 ogledov

Konec ujčkanja, davkarija začenja pisati globe

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jakec1575 20:59 14.april 2015.

    Vse kar bom rekel je. Se strinjam. Preverjajte prijavljanje knjig. Ampak zahtevajte tudi od vseh podjetij, da placujejo prispevke. s.p.jem namrec ne odpustite niti centa. Vas argument, da bo za place?! A kdo to vprasa s.p. ali majhen d.o.o? V ...prikaži več JU preverite vsa napredovanja in nagrajevanja. Velikokrat gredo ocene 5 po tekocem traku nekriticno, kar jezi ze same javne usluzbence. Če si moj, greš naprej, če nisi te bomo *ebali. V JU je polno malih nesposobnih furerjev, ki unicujejo celotni javni sektor. Čisto na vseh podrocjih najdete kaksnega.

  • sreca 11:48 14.april 2015.

    Knjige računov jemljejo majhna podjetja in s.p.-ji, ki opravljajo storitveno dejavnost (frizerji, čevljarji ...), ki kazni 20.000 € ne vidijo v celem letu. Kazni so izredno primerne, me zanima, če poslanci kaj razmišljajo, ko potrjujejo kazni.

  • zdrej 13:35 14.april 2015.

    Poslanci bi pač morali za vsako odločitev, s katero so naredili škodo odgovarjati z 6-12 mesečno vrednostjo njihovih prihodkov!

  • Swap 13:41 14.april 2015.

    Dacarji: Pošljite nam fotografije računov - Ma posljem vam jast sliko mojga

  • mirac 17:40 14.april 2015.

    edino pravilno. V zadnjem času sem dobil kar dva taka računa, je pa res, ko sem hotel oba preveriti, mi je pri enem napisalo, da vezana knjiga ni potrjena. kaj pa to pomeni??Prav je, da vsak plača davek in ...prikaži več izda račun. Saj tudi v trgovini, če kupite npr. žemljico, se odvede davek, pa je vrednost ene take žemljice ca 25-45 centov. Kako ne bi odvajali za večje zneske. Kar naj še gredo na teren in ugotavljajo nepravilnosti. Jih podpiram.

  • Avatar čavez
    čavez 12:33 14.april 2015.

    Poslanci že 25 let ne razmišljajo nič, razen to kako pokrasti tudi tisto ko ni.

  • Skippy 12:35 14.april 2015.

    Saj poslanci niso toliko krivi, če pa so ljudje zgubili razsodnost. Saj vidiš, da imamo po njihovem mnenju baje povsod prenizke globe, čeprav ni šans, da jih večina kdarkoli odplača.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.