Magazin /magazin/lepota-telo
25 ogledov

Konec zavajanja kupcev

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Presvetli 18:09 18.december 2012.

    Mene pa zanima ali kdo sploh preverja kaj se nahaja na policah v naših trgovinah?To kaj prodajajo na policah je totalna svinjarija in šund roba(govorim o živilih).Kaj takšnega se ni dogajalo preden nismo prišli v EU sedaj pa kvaliteta ali ...prikaži več bolje rečeno rok trajanja sploh več ni pomemben saj se stvari prepakirajo in znova pod imenom trgovskega centra vrne na police.

  • erikkk 12:33 18.december 2012.

    To da bodo samo na etikete limali podatke ni dovolj.Treba je tpregeldovat tudi vsebine ... saj do zavajanja lahko pride tudi na tak način ...Jst tem izdelkom ne vrjamem, sem se tud sam prepričal da mi ...prikaži več prej škodijo kot pomagajo ... na začetku ko sem jih uporabljal sem imel veliko zdravstvenih težav. Ob prenehanju je moje zdravje nazaj stabilno...Če je le mogoče se tem nategovanjem izognite...

  • rok_eu 12:43 18.december 2012.

    Če je le mogoče se tem zavajanjem totalno izognite... Četudi je kaj znanstveno dokazanega ... je velik vprašaj če bo tak izdelek sestavine sploh vseboval...V zadnjih letih je človek sposoben delat tud slabe stvari.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.