Avto /avto/iz-druge-roke
9012 ogledov

Koronaefekt: Ugodneje do nemškega rabljenega avta le še slab mesec dni

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar karjola
    karjola 07:34 12.december 2020.

    Kdo bi kupil el. avto z izrabljeno baterijo?

    • stromar 08:21 12.december 2020.

      Po pet letih se baterija še ogreje ne, garancije 8 let in med 160t do 200t km, zdrži dva avtomobila in potem še hranilnik elektrike

  • maresem 09:12 12.december 2020.

    Debili, ljudje nimajo doma tiskalnikov denarja, da bi kupovali nova prepcenjena el. jajca. Eni ste očitno z realnostjo nad oblaki.

  • antitrust 15:54 12.december 2020.

    Električni Zoe, domet poleti 395 km, pozimi pa do 250 km. polnjenje 11 ur....hahaha

  • stromar 08:19 12.december 2020.

    Dobre novice, kupim tri leta star BEV za 40% cene in se vozim 15 let brez stroškov goriva, servisov, vzdrževanja, cestnega sklada, parkiranja

    • Snežinko 16:20 12.december 2020.

      Joj, ko bi se to enkrat preselil z oblakov na realna tla? Eno polnjenje elektrike je že zelo blizu cene klasičnega avta ter na nekaterih polnilnicah že dražje od najvarčnejših dizlov. Vzdrževnje je še vedno, sicer gre papa garancija. Bremze, ...prikaži več zajle its... moraš še vedno servisirati. In ko imava oba prazna tanka grem jaz tankat in naprej, ko boš pa imel ti polno tvojo elektriko bom jaz s svojim že v Bruslju, če ne dlje...

    • stromar 19:18 12.december 2020.

      Sem zelo realen, v 3 letih 150t km in niti eur za elektriko, ti pa kar delaj za dizla in servise, na servisu menjava kabinskega filtra, zavore bodo za 500t km , ker se po 150t km zrabljene za celi ...prikaži več mm. Lepo se napolni ponoči, s tem dosegom sem v 3 letih parkrat polnil na zastonj DC in še to bolj za test. Če bi se vozil v Bruselj, bi imel teslo, za Slovenijo in okoliške države je vsak BEV ok

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.