Slovenija /slovenija/crna-kronika
7684 ogledov

Kranj: Mrtvo pijana voznica slalomirala po cesti

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Dux_Ursus
    Dux_Ursus 11:04 16.junij 2019.

    Naj mi sedaj kakšen pametnjaković z AVP pove, kako bi pomagalo, če bi imeli v zakonodaji predpisano 0,0 %. Bi to spravilo take paciente s ceste?

    • Naklonsky 17:54 16.junij 2019.

      Irci imajo višjo dovoljeno stopnjo alkohola v krvi kot mi, povzročijo manj nesreč od nas.

    • djdj 18:30 20.februar 2020.

      @Lux_Ursus V krvi se lahko alko zazna 48 ur.

  • Avatar Leon
    Leon 10:30 16.junij 2019.

    Zahvala policiji ,da ni koga ubila ! Ob pisanju kazni je potrebno upoštevati tudi to možnost . Ob tem me zanima zgodba z direktorjem AVP ,ki ni rabil dokazovati treznost ? On se je kar zmenil s policaji ,da ni ...prikaži več pijan ! To pa ni v redu gospodje policaji. Nikjer v zakonu nisem našel razlage za to možnost ! Ali kdo pozna to plat zakona ?

    • Avatar Dux_Ursus
      Dux_Ursus 11:10 16.junij 2019.

      Ne moreš dokazovati treznosti za nazaj! Mi lahko ti dokažeš, da si bil včeraj popoldan trezen? Kako ti lahko nekdo dokaže, da si včeraj vozil pod vplivom alkohola nad dovoljeno mejo?

    • Avatar Leon
      Leon 17:35 16.junij 2019.

      Dux....če sem prav razumel so opravili pogovor še istega dne ko je gospa klicala policijo . Alkohol v krvi ostane 24 ur .

    • Avatar Dux_Ursus
      Dux_Ursus 06:07 18.junij 2019.

      V 24-ih urah lahko greš večkrat na pijačo s prijatelji, ali pa si sam privoščiš pivo ali dve. Je to prepovedano?

    • Avatar Leon
      Leon 07:18 18.junij 2019.

      Motilo me je zapisano ,da je vse pojasnil policiji in ni opravil preizkusa ! Vem da zavarovalnice za tovrstne poškodbe zahtevajo zapisnik policije in tudi preizkus alkoholiziranosti . Torej imajo dvojna merila .

  • Gandolf 11:43 16.junij 2019.

    Jutri bodo spet med nami na cesti!

  • zvone92 15:30 16.junij 2019.

    Za take primere bi bilo NUJNO z imenom in priimkom imenovati dotičnega. Nic voznica voznik, preprosto IME in PRIIMEK.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.