Slovenija
12271 ogledov

Še toliko ljudi pocepimo, pa bomo sprostili ukrepe

Komentarjev 20
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Skipi 12:42 17.september 2021.

    1 milijon je cepljenih , 300 tisoč prebolelih, 300 tisoč mlajših od 12 let, če se cepijo vsi ostali v sloveniji je to samo še max. 500 tisoč ljudi. Ali Krek mogoče hoče da bo precepljenost 105%. Tako kot v ...prikaži več Milošečivih časih na volitvah.

  • Slavko Krizman 12:38 17.september 2021.

    če bi , če bi , če bi....kaj pa če bi vlada že od začetka zaščitila najbolj ranljive skupine? aja tega pa ni znala...zdej smo pa vsi krivi...

  • rd2dmk2 13:02 17.september 2021.

    Poklukar omenja 1000 stvari katere čakajo pred Slovenijo. namest da se pogovarjajte, jih rešite.. 1600 pacientov čaka na obravnavo na celjskem samo ze eno bolezen. človek z rakom umira počasi, leta in leta pa ga nič ne boli dolgo časa..in ...prikaži več..in sedaj imate covid paciente. kolk jih je na intenzivni ? kolk ljudi je v tem letu in pol recimo "zbolelo", pa nihče ne ve, ne dotične osebe, ne zdravniki za povišanjem sladkorja v krvi. in za vse je kriv c-19. ali pa so dohtarji ki v afriki moonlight-ajo.

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 13:01 17.september 2021.

    Ta tip bi moral nujno zmanjšati dozo metadona....Cepi nas kot ovce na osnovi nezakonitih podzakonskih aktov v nasprotju z ustavo itd...Me prav zanima kako bi komentiral dogajanje v GB kjer je polno cepljenih 80% ljudi in delno 90%...Pa jim število ...prikaži več okuženih, hospitaliziranih in umrlih hitro narašča ?!

  • Avatar erof
    erof 13:33 17.september 2021.

    SAMO ŠE ..... TA TRENUTEK JE NAJPOMEBNEJŠI ..... SAMO ŠE 14 DNI IN SMO VEN IZ TEGA .... TRAJA 2 LETI PA SAMI NE VESTE KAJ IN KAKO JE NA STVARI .. IZPOLNJUJETE DEREKTIVE IZ EVROPSKE ZDRAVSTVENE ORGANIZACIJE OSTALO NIMA ...prikaži večMA NIŠČE POJMA O POJMU SAMO PRAZNO SLAMO MLATITE STROKOVNJAKI ... RESNICA JE PA POVSEM DRUGAČNA IN EVROPSKO SVETOVNO ZREŽIRANA

  • Avatar jate
    jate 16:33 17.september 2021.

    kaj spet bluzi KREKIČ,saj se jih je v zadnjih 2 dneh ogromno cepilo,tako da razmišljam odpret popoldansko dodatno S.P. dejavnost pogrebno službo,v roku 5 let ne bodo sfolgali tedanji pogrebniki,bo gužva :-)) se kdo javi,ki ni cepljen,da bo moj poslovni partner ? hehe

    • AnzeSmolej 19:18 17.september 2021.

      jaz te bom tožil ker mi kradeš poslovno idejo !!! Ahjahahaha :D !! Prvo je treba kupiti en lep košček zemlje in ga oddajati na kvadarat, ker bo gužva ! :D

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 14:35 17.september 2021.

    Ja, Mehičanka 76, sem pogledal današnje podatke...Na novo okuženih jih je nekaj pod 30 000, si pa pozabila povedati podatek, da je zaradi Covida umrlo od 14. do 16. septembra 359 ljudi..Bodi torej dosledna, če že navajaš uradne podatke..

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 15:37 17.september 2021.

    Krekizem nov v vrsti. Kdo ti bo to verjel? Ko in če dosežemo se to kar pravi bo pa spet kak nov virus različica ž

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 14:05 17.september 2021.

    To so spet samo ugibanja ali špekulacije s številkami.

  • Avatar jezeran
    jezeran 13:00 17.september 2021.

    Vsi nad 12, brez izjeme. Potem pa mrtve štet, pa tožit državo

    • Avatar Leon
      Leon 14:51 17.september 2021.

      Katero državo bodo mrtvi tožili ? Država smo državljani .

    • Avatar jezeran
      jezeran 16:15 17.september 2021.

      Država zmeraj izgubi, in plačamo vsi

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 14:07 17.september 2021.

    lluckyss v GB so bolnišnice prazne, vsaj kar se tiće korona bolnikov. Imajo pa po 30.000 okuženih dnevno, večina z lažjimi znalo ali sploh brez njih. Torej cepljenje deluje. Kdor vam je rekel drugače, laže!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.