Slovenija
15 ogledov

Kupca za falcona ni

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dragec 09:39 27.avgust 2012.

    Predlagam, da ga kupi SDS za JJ (kot darilo) in ga odpelje v državo kengurujev.

  • dragec 13:39 27.avgust 2012.

    Darkec, nisi razumel bistvo, jaz vedno komentiram "figurativno" in nimam nobene zveze z udbo.Za razliko od tebe nisem niti za levico, niti za desnico. Zakaj Darkec- kako levi tako desni bi radi "vladali". Vladarji so slabi ljudje. V teh 20 ...prikaži več letih so nam pokazali svojo "kvaliteto in uspešnost" vladavine. Menda se tu strinjava.

  • Darko 13:51 27.avgust 2012.

    Sej ne trdim, da imaš kakšno vezo z udbo, ampak prevzel si njihovo podtikanje

  • privat 18:10 27.avgust 2012.

    naj ga vlada obdrži..saj ga bo potrebovala ,ko se bojo ljudje zbudili in zavedali da so le prebivalci enega velikega taborišča ki ga sami imenujejo Slovenija...

  • dragec 15:02 27.avgust 2012.

    Vidim darkec, da si premlad, da bi razumel početje UDBE. Ona je zelo uspešno delovala prav v Sloveniji. Najboljši udbovci so bili prav slovenc - žal. "Udba svuda" - to je sinonim, tudi za leve in desne UDBOVCE. Jaz sigurno ...prikaži več nisem bil del tega špila (JJ, jerovški, miličnik .....)

  • Darko 12:54 27.avgust 2012.

    Po moje je boljš, da ga Bandelj kupi, ki ga je tudi naročil. Dragec ti si tudi en kengeru, ki udboinfopodtikanjih živiš

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.