Slovenija
178 ogledov

Kupcu dali Adrio in še dva milijona evrov

Komentarjev 32
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dragec 14:13 19.januar 2016.

    ta država je v totalnem ku....

  • Presvetli 13:24 19.januar 2016.

    Spet so nas državljane nategnili kot majmune in si bodo sedaj ta denar medseboj razdelili.Jaz pa bom še vedno moral šparati in šparati!

  • maresem2 13:36 19.januar 2016.

    Banditi lopovski..... treba bo vas vse po...... do zadnjega ker ste ena navadna lopovska in izkoriščevalska sodrga, ki se pase na račun obubožane raje, vsaj večino je takih z izjemami, ki so tukaj večkrat omenjeni in nimajo stika z realnosjo. Fuj....

  • Hi5 13:37 19.januar 2016.

    Če bi potegnili črto in izračunali, koliko denarja, smo na račun nacionalnega interesa, češ potrebno je imet letalskega prevoznika v naših rokah, zmetali stran, je to še super opcija. Lahko smo davkoplačevalci samo srečni, da smo se znebili ...prikaži več zgube in luknje brez dna.

  • Presvetli 13:42 19.januar 2016.

    Preberi še enkrat in boš videl,da je ostal v naših rokah!

  • Papaja Popi 14:20 19.januar 2016.

    Saj Tajnikar dobro predava - zase.

  • Papaja Popi 14:21 19.januar 2016.

    Lahko se oni norčujejo iz našega denarja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • atzz 14:37 19.januar 2016.

    Uspeh.Vrhunska ekonomija.

  • Hi5 15:49 19.januar 2016.

    Saj je. Da nekdo sloh vzame takšno firmo, je uspeh. Pa četudi pod takšnimi pogoji. Če država vsa ta leta ni imela resnega namena vodit to Adrio, je bolje da to počne nekdo, ki zna ali nekdo ki pozna nekoga ...prikaži več ki zna. Če je to kupil sklad, potem je kupil za nekoga drugega. In ta si je že izračunal kako in kaj.

  • Hi5 15:54 19.januar 2016.

    Tam so bili drugi interesi. V Sloveniji je drugače. Tu ali nalašč furajo državno firmo slabo iz razloga nesposobnosti, ali izčrpavajo podjetje, da bi iztržili nižjo ceno, ko se ta enkrat nekomu proda ali pa se vsede gor ne vem ...prikaži več koliko sorodnikov političnih veljakov in dobijo tako dobro plačane službe, da podjetje potem dela minus.

  • Ferluci 16:28 19.januar 2016.

    zahvali se svojim kolegom!

  • Avatar čavez
    čavez 16:49 19.januar 2016.

    Bedaki ki vodijo to državo in bedaki ki sedijo na vodilnih položajih te države, bodimo in bodite srečni da še govorite Slovensko, pa še to bo zelo kratkoročno.

  • blueone 17:48 19.januar 2016.

    Ne vem, če bo to držalo..kaj pa veš kaj stoji v ozadju...težko je reči, ker ne poznam poslovanja Adrie...strateški partner verjetno ni kupil, ker je sklad, mogoče je tudi sovražni prevzem z namenom, prevzeti vse posle, mogoče jim bo šlo ...prikaži več dobro...nikoli se ne ve...najbolje bi vse skupaj povedalo koliko so bili zasedena Adriina letala!!

  • blueone 17:51 19.januar 2016.

    Odkupili bomo samo v primeru, če letališče ne bo prinašalo tistega dobička katerega si želijo Nemci...so pa veliko bolje naredili Hrvati, ki so svoje letališče dali v koncesijo Francozom za 30 let za cca 320 miljonov evrov, mi smo ga ...prikaži več se mi zdi PRODALI se mi zdi za dobrih 200 milijonov evrov

  • blueone 17:55 19.januar 2016.

    Točno tako, ne vem zakaj ti dajejo minuse...oni delajo dobro, pa še v njihovi lasti je...saj imajo se mi zdi Katarci 49%, Srbi pa 51%...to je bila partija stoletja za Srbe...dobili so svež denar in ohranili večino v firmi!!!!

  • Lavdan 19:19 19.januar 2016.

    In nekateri še trdijo, da je to ekonomija.

  • janez 19:22 19.januar 2016.

    Udbovsko "podjetje" še naprej krade iz moje denarnice.

  • antitrust 20:24 19.januar 2016.

    Dvakrat ni za rečt, da so še to kupili hrvatarji

  • blueone 21:10 19.januar 2016.

    Kot jaz razumem, jo niso prodali, ampak podarili.

  • blueone 21:10 19.januar 2016.

    Kot jaz razumem, jo niso prodali, ampak podarili.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.