Slovenija
17561 ogledov

"Kupili so golfa, a mislijo, da imajo audija"

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jozicamurn 16:26 24.april 2018.

    Če je ceneje oziroma neprofitno, to še ne pomeni, da potem lahko šparate pri kvaliteti gradnje in da dopuščate napake ali velika odstopanja pri projektu ali samem delu. Šalabajzerji eni nesposobni kradljivi. Ljudem ponudite nekaj dostojno življenja, ne pa da ...prikaži več jim prodajate meglo ali nekakovostno šaro bogim ljudem.

  • popokatopetl 18:24 24.april 2018.

    A v golfu je pa normalno da zamaka???

  • Ppiikkaa 18:54 24.april 2018.

    Tudi v jugota je teklo, saj so bile odvodne cevke napeljane naravnost v prtljažnik. Jugo je bil sicer relativno poceni, medtem ko so stanovanja absolutno predraga. Vsekakor balkanska kvaliteta za evropske cene. Ali jih je kaj sram?

  • Zdene Iskra 20:07 24.april 2018.

    Haloooo, 4. sklon!!!

    • jozicamurn 12:22 26.april 2018.

      Če misliš mene, sem pozabila par pikc na koncu .. bogim ljudim, tistim, ki na koncu stradajo zaradi šalabajzerjev.

    • jozicamurn 12:27 26.april 2018.

      pa namesto ali še kak "in", vendar sem hitro pisala. Se strinjam ja, da zgleda kot en zmazek, zato ker je bilo v efektu. Lep pozdrav.

    • jozicamurn 12:30 26.april 2018.

      Parton v AFEKTU, dr. lektor, ki nima drugega dela pa niti šole ne s certifikatom, da lahko popravlja ljudi po internetu ali kjerkoli. Samouk? No, saj me razumeš.

    • jozicamurn 12:30 26.april 2018.

      aja PARDON

  • jakec1575 09:47 25.april 2018.

    Še nekrat bom napisal, kar sem en članek nazaj. Za tak denar po kvadratu, ko ima izvajalec in projektant 1000 e stroskov in zasluzi 200% mi mora dati na mizo izvedbeni nacrt, listo vseh materialov. Pa fajn bi bilo, da ...prikaži več si investitor omisli se dodatni nadzor mimo vodje projekta. ker kar delajo izvajalci s sparanjem pri izolacijah in podobne šalabajzarije...je nedopustno za ta denar. In potem sklad vse to placa se enkrat z nasim denarjem. Slaba izvedba je v celoti strosek projektanta in izvajalca

  • modro 12:52 25.april 2018.

    golf je odličen avto, če dela kot je treba, zato je takšna primerjava zelo primitivna

  • Albatroz 10:43 26.april 2018.

    saj je tudi VolksWagen kupil Audia pred leti tako da je statistično Audi slabši ker je v lasti VolksWagna

  • modro 07:50 25.april 2018.

    novinarji zopet zavajate, na vaši fotografiji niso bloki na Brdu v katerih zamaka v garaži, to so novejši bloki, kot ste napisali F5 v rumeno rjavih blokih nimamo težav z zamakanjem garaž

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.