Slovenija
104 ogledov

Kupujejo sedem tisoč mobilnikov

Komentarjev 28
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 08:57 02.junij 2012.

    A je v tej državi sploh še kater politik in prisklednik,ki ne gleda,kaj bo še ukradel ali prigoljufal za svoj žep?Upam,da bo enkrat folku zadost telih samopašnežev in jih bo pometal s prestola,kradljivce pokvarjene!Po moje bi moral še enkrat za ...prikaži več takele odpret Golega v Kvarnerskem zalivu?

  • Marko Treven 13:05 02.junij 2012.

    ja kaj zdej??? a oni pa ne smejo imeti telefonov?!.. big deal.. dokler bodo socialno ogrozeni se zmeraj kupovali drage pametne telefone, nimamo kaj govort v sloveniji da je recesija.. pa dokler je dnar za cigarete, kave in alkoholne pijače ...prikaži več v gostilnah, tud nimamo "slovenci" kaj sitnarit.. nej kupijo kar majo za kupit, briga Vas.. mene ne moti, in mi je tud vseen če kupijo z drzavnim dnarjem.. tako ali drugace nimam nič od tega, ali se pritozujem ali pa ne..

  • erikkk 17:06 02.junij 2012.

    kar naj sej smo ljudje butli pa bomo z davki vso to razkošje in razsipništvo vlad e plačevali ....važno da mi sebi od ust trgamo da se gospodje imajo fajn ...

  • wolfyy 18:31 02.junij 2012.

    sorry vendar ko bo thinkpad t520 okrnjena zadeva...potem te pa prosim da mi zrihtaš 10 prenosnikov...plačam z gotovino 7000€, čeprav okrjena zadeva prenosnika stane nekje 400€...torej 300€ na komad ti preplačam!

  • Marko Zupančič 08:26 02.junij 2012.

    Zato kar počnejo in delajo z davk. plačevalskim denarjem,bi jim morali še klice iz stacionarnih telefonov omejit!

  • wester62 13:42 02.junij 2012.

    narod.a zdaj veste zakaj morate šparati. za luksuz tem barabam.

  • erikkk 17:22 02.junij 2012.

    res brez primere izjava

  • wester62 17:42 02.junij 2012.

    nekaj si pa mimo udaril.to vse so dobili in to zelo luksuzne.da pa so slo foušivci pa je logično ,saj smo v tej disciplini svetovni,olimpijski in prvaki galaksije.(pa ne vsi).

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.