Šport /sport/kosarka
27 ogledov

KZS vrnila žogico Jankoviću

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • zic 20:57 08.julij 2013.

    kwa bi jih jst na KZS u rit sunu, že izisljujejo!!?? pa kva bi radi, sej če se ne znate prilagodit ni treba spelat eurovasketa...vsi športi se vam umikajo, vi se boste pa preseravali...marš!!!

  • Ronald Reagan 18:36 08.julij 2013.

    Z mafijankovičem pač ni dobro sodelovati...Vedno pristavi svoj žep, nje...

  • pesjan 18:52 08.julij 2013.

    vidiš Zoki mislim ,da so Te Še naveličali tudi Tvoji ? upam ,da prav kmalu ?

  • vrtnica 19:59 08.julij 2013.

    janković spet laže.....kot že večkrat do sedaj.....,ampak ovce mu še kar nesedajo.....

  • nejansizmu 20:07 08.julij 2013.

    Povedano po domače: KZS (beri= mladi, SD in SDS naklonjenie japiji, ki v življenju niso nič delali) bi imeli v Tivoliju in Stožicah vse zastonj pa še vstopnice bi pokasirali, "a Zoki im ne da!"BRAVO ZOKI!Smrkavcem ...prikaži več pri KZS in ostalim nesposobnežem tam pa lepo knjigo pa na zavod, od tam pa direktno na javna dela, bodo kakšen jarek pomagali izkopati in podobno, za drugega itak niso!

  • recesija 20:13 08.julij 2013.

    Srb Janković bi posloval kar po opankarsko.

  • Ronald Reagan 20:38 08.julij 2013.

    Od kje pa si ti tvojo teorijo vzel???Z lune?

  • spenjac 21:28 08.julij 2013.

    ja bo treba kej provizije dat, dje. drgač nau nč biznisa. mau donacij, mau navijače u ta prave kafiće usmerjat pa bo, dje. do takrat pa nau gnarja

  • Igor Golob 21:31 08.julij 2013.

    Pride Jankovič k zdravniku, ker ima na čelu žabo. Dohtar ga zgrožen vpraša: "Ja, kaj se je pa vam zgodilo?" Pa odgovori žaba: "Ne vem, včeraj zvečer sem imala gnojno bulo na riti, do zjutraj mi je pa tole zrastlo...."

  • otohazza 21:47 08.julij 2013.

    Napiši j še enkrat Slovensko.

  • otohazza 21:49 08.julij 2013.

    Marš pozitivci.

  • vico 23:23 08.julij 2013.

    ti si bedak receaija

  • vico 23:25 08.julij 2013.

    se kolcal sw vam bo debili ...sej ce ne bi blo LJ,TUT BASKETA NE BI BLO.tko da sam tiho pa bo

  • Šemefuky 21:21 08.julij 2013.

    Zoki, Zoki, vse v stilu Merkatorja izsiljevanje, mučkanje, nakladanje... Ali te bodo slekli bovo videli, upam da prej ali slej te bodo in dali k Hildi, Zidarju, ... na razmišljanje.

  • Ronald Reagan 21:04 08.julij 2013.

    Se bojim, da je Zokispoki izsiljeval...kakšno provizijo za sinčka...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.