Magazin /magazin/vip
57 ogledov

"La Toyino oddajo gledajo študirani ljudje"

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Oxxo 09:48 15.september 2013.

    Oddaja se gleda zato, ker se človek resnično lahko pošteno nasmeji La Toyi, ko "fuša", ko postavlja vprašanja po nareku iz režije in bog ne daj, da se vmes pojavi kakšna angleška beseda.... Sicer je pa oddaja en velik crap.

  • Dioklecian 13:00 15.september 2013.

    Bravo La Toya. V tej zadrti, nevoščljivi, hinavski Sloveniji si prava popestritev.

  • Šemefuky 12:09 15.september 2013.

    Vas ni sram, da reklamirate in imate na spletni strani primerek bede slovenskega naroda in neprestano promovirate nemoralo in primerek osebne bede, ki misli, da je nekdo,ker jo gledajo ne vem kje, ker jaz je še nisem videl.Prav tako ...prikaži več je z dugo bedno Čepinovo, ki se ji vidi, da ji manjka par kolesc. Lepo je pa, ko napišete, da se takih storitev bolnega sexa posložuje Tone Rop, ki je otroka naredil treji bednici potem ko se je ločil. Tudi tretja bednica misli, da je nekdo in kar ministrica bi rada postala, čeprav je mentalno obubožana, pa še grda je, čeprav ona ne misli tako.

  • KLOBO 12:06 15.september 2013.

    Če je to kakšna odaja, potem sem jaz papež Frančišek I. !! Budalaščine na enem kupu , nič drugega !!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.