Svet
15298 ogledov

Profesorica s ponarejeno diplomo je bila mentorica državnega prvaka

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Aro 10:00 15.april 2019.

    Pa spet na hrvaškem:) Pa saj imajo tam vse ponarejeno ali pa prešvercano, itak pa lažejo in ne spoštujejo prava...še svojga ne. Bedniki, zakaj to objavljate

  • Skipi 09:29 15.april 2019.

    Še en dokaz da si lahko dober tudi brez diplome.

    • kapibara 10:50 15.april 2019.

      Še več dokazov pa je, da si kljub diplomi zgubidane- vip zaposlitev- nič od tebe.. Sicer pa pravi pregovor: Študent naj bo, saj ni nič z njim..

    • Avatar MS
      MS 16:09 15.april 2019.

      Problem je bolj kompleksen kot izgleda na prvi pogled! 1) Vprašanje odgovornosti kadrovske službe ki ni preverila verodostojnost diplome! 2) Vprašanje veljavnosti izpitov opravljenih pri nekvalificiranem predavatelju, Vprašanje dgovornosti države ki za diplomske listine ne predpisuje obvezno zaščito (hologram, čip ...prikaži večp ali podobno) etc, etc!

  • wingspan15 10:08 15.april 2019.

    Mene bolj zanima, koliko jih je z lažnimi diplomami pri nas.

    • kapibara 10:48 15.april 2019.

      Tebe JA !! Odgovorne pa NE !!

    • Avatar vec
      vec 14:33 15.april 2019.

      pr nas tud če ima legalno diplomo, ni nič vredna, ker dejansko so ljudje hodili na fakultete samo da ni blo treba it delat :)

  • Avatar Mark035
    Mark035 18:34 15.april 2019.

    Jaz vem za en primer v Sloveniji, ampak ne vem katera inštitucija se ukvarja s prijavami "lažnih" diplom in na koncu obstaja še nevarnost, da bom na koncu jaz tisti "ovaduh", ki prijavlja nekoga z vezami in poznanstvi, ker dvomim, ...prikaži več da zaposleni na fakulteti ne vedo za njegov primer. Assange je tudi prijavljal zločine, pa ga sedaj zločinci lovijo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.