Slovenija
23 ogledov

"Lahko, da nam nihče ne bo hotel posoditi denarja"

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • bojovi 16:21 16.april 2012.

    Ja seveda sej si sam kriv za to Ivan.

  • tatek 16:49 16.april 2012.

    potrebno je varčevati ,da bomo lahko dajali Grkom, Ircem,Portugalcem in Italijanom ! Izhoda iz krize pravzaprav ne bo nikoli več, saj se ta kriza navezuje na krizo podnebja in na krizo energentov ! Janša to ve ,zato si ustvarja avstralsko ...prikaži večo rezidenco ! Slovenci smo pa na poti izumrtja !

  • 1111 21:01 16.april 2012.

    ...ta tržiški gnoj, bi bilo potrebno že zdavnaj naučit kulture in poštenosti...vse ob svojem času...še pride na vrsto...

  • deželan 17:56 16.april 2012.

    V veliki meri vaša trditev drži. Janši ni bilo potrebno rušiti Pahorjevih reform !To njegovo početje je bilo le v želji po menjavi vlade.Kaj pa danes ?? Popolnoma isto PS stranka ima enako retoriko kot prej ...prikaži več Janša...saj se nam tako ne mudi, lahko bi tako , lahko bi bolje, drugače !Torej sedaj opozicija zopet ne dela drugega, kot da želi priti na oblast. To je sicer čisto legitimna želja. Kaj pa cena te želje ??? Dražji krediti, oznaka Slovenije kot nestabilne države, ki drvi v vedno večje zadolževanje. Sedaj nam že bežijo podjetniki, ki to lahko store, še malo pa nam bodo tudi ti , ki malo težje storijo to. Mladina že ne več potihoma gleda za delom v tujini, nekateri so že odleteli.In mi državljani, padamo na besede politikov, ko se drug drugega blokirajo , smešijo , žalijo in vsak je zadovoljen ko njegova stran udari nasprotno, kaj pa vsakdanje življenje, kaj imamo od tega ??? nič, glavobole !!

  • deželan 18:10 16.april 2012.

    Lahko da imate prav kaj pa če je to le rekla . kazala. Če imate te podatke o težkih miljardah, zakaj jih ne objavite, zakaj ne pomagate vsem nam ?Ali pa je to le priročna paroma, za ...prikaži več blokado storiti karkoli ?

  • pravaresnica123 18:50 16.april 2012.

    Napačna interpretacija gospod premije! TAKŠNE SITUACIJE NISTE DOBILI V ROKE, VI STE SI JO VZELI, IN TO Z MEHKIM DRŽAVNIM UDAROM!!! Ste pozabili, da vas več kot 50 % ljudi v tej deželi ne mara ( o ja, ...prikaži več sedaj še več)??! Zato ne jamrajte in opravite nalogo, za katero smo mi že prej, vi pa šele sedaj ugotovili, da ji niste kos! Lahko pa tudi odstopite, ampak to pa ne boste, ker vam niti slučajno ni do sreče tega naroda! In kaj boste rekli potomcu, ko bo toliko zrasel in uvidel, kaj je temu ljudstvu in državi storil njegov očka? In to samo zaradi lastnih interesov!!!

  • širhakl 20:59 16.april 2012.

    Jaz pa še cca 50-60% delavcev tud ni več kreditno sposobnih.Poravnat pa MORAMO vse obveznosti - položnice etc.,nas nihče ne vpraša,če lahko,ampak MORAŠ."V zadnjih treh letih tega nismo počeli, ampak smo se zadolževali." "Če ukrepov ne sprejmemo, se ...prikaži več nam lahko zgodi, da ne bo nikogar, ki bi nam hotel denar posoditi."Premie,KAR Z ROKAMI NAREDITE,ŠE ISTI TRENUTEK Z RITJO PODERETE.

  • privat 14:46 24.september 2012.

    tako je nekoč bojo odgovarjali za delo..res pa je tudi da bodo nekateri dobili milejše kazni kakor drugi nemoralni luleki...

  • 1111 16:59 16.april 2012.

    ...zakaj se mora pripravljat na odgovore?? ...to je njegovo maslo in bi moral vedet zakaj se gre!!! komot bi lahko šel na sodišče in pojasnjeval njegovo nekrivdo...ali ni tako?...hehehehe...

  • graff 17:02 16.april 2012.

    Zakaj nam bi posojali, če vedo, da se v tujini nahaja več milijard evrov nakradenega mafijsko-kapitalsko tajkunskega denarja. Sa niso nori, nori pa smo mi, ker gledamo in poslušamo kot teleta, kako nas žejne vodijo preko potoka, gospodje, ki so ...prikaži več si za zaščito kapitala na hrbtih drugih omislili varčevalne ukrepe.

  • Kunaver 19:47 16.april 2012.

    Pavel Rupar Janezu Janši:http://slo-kronika.si/novice/pavle-rupar-janezu-jansi-na-facebooku-ma-daj-goni-jih-u-tri-pm-pa-naj-sami-kidajo-sranje/

  • privat 14:42 24.september 2012.

    ja jaz sem moral vzeti kredit da poplačam zaostale položnice...to bo šlo nekaj časa ,vendar vidim da se zadeve zoped kopičijo...in nato bojo kriminalci odločili da sem jaz dožan njim?? Ker je vse že tako pre drago...gremo debili reducirat javno ...prikaži več upravo..natereti sodstvo in policijo da delajo in vsekakor omogočiti in napisati pravične zakone..ne pa da je eden dolžan miljone in na prostosti drugi pa je dolžan samo 150 € in se mu vzame hiša...vrednota civiliziranega pogleda na življenje?? To lahko naredijo le fašisti,kriminalci....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.