Zdravje
18955 ogledov

Hospitaliziran dojenček, na intenzivni negi 21 let star pacient

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mihatirs 12:10 04.november 2021.

    statistika zame pravi 0,00% umrljivosti oz. hospitalizacij...# bom preživel

    • igorgeus 20:00 07.november 2021.

      za mene pa da je vec moznosti, da umrem od cepiva kot od virusa.

  • Luksi 12:25 04.november 2021.

    Po vsaki vojni so krivce ustrezno sprocesirali, pa tudi, ko se tole konča bodo nekaterim izstavljeni zelo vidoki računi...

  • Avatar pantani
    pantani 12:46 04.november 2021.

    Pravijo, citiram: " MI delamo samo po navodilih", hm,kako znano mi je to!!!

  • bobubob 13:36 04.november 2021.

    Si upate svojcem pokazati tole: https://osf.io/9egh4/

  • eminenca 13:26 04.november 2021.

    zadnjič sem bil v bolnici na nekem pregledu, celo dvakrat, drugič me je celo her carotta pregledal in dal diagnoszo, ... ampak začunda ni nihče omenil tega covida ... a to pomeni da jaz nisem bolan? ne razumem več ...

  • badadubada 14:31 04.november 2021.

    Kmalu pride dan, ko boste anticepilci panično trobili po vseh socialnih omrežjih kako za vas (ali vašega bližnjega) ni več proste postelje in ventilatorčka, kljub temu da redno plačujete zdravstveno zavarovanje... Ne skrbite, naravna selekcija bo hitro poskrbela.

    • Ender3 18:36 04.november 2021.

      Škoda uporabit nov nick samo za to, da napišeš beden komentar. Ko je vojna , je vojna za vse, tudi za tiste prikletne in prikrite trole.

    • igorgeus 20:01 07.november 2021.

      ce ne bi cepljeni zasedali intenzivne, kar je ne bi smeli, ce bi cepivo dejansko delovalo, bi bilo dovolj prostora za vse ostale.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.