Šport /sport/zimski-sporti
48888 ogledov

Lampičeva grobo oškodovana, posnetki razkrivajo vse

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 17:03 01.januar 2021.

    Kakšna komisija je to ? Komisija treh opic ? Anamarija bi morala zapustiti tekmovanje in se vrniti domov .

    • Avatar Leon
      Leon 17:31 01.januar 2021.

      Ni potrebno biti strokovnjak, samo pozorno moraš pogledat posnetek in vse ti je jasno .

    • Porko2 18:30 01.januar 2021.

      Če pozorno pogledaš posnetek, je Lampičeva z levo smučko spodbila desno smučko nasprotnice. Ne bodimo kot Hrvati, ki vse obrnejo v svojo korist.

    • asmas1965 19:45 01.januar 2021.

      kje je moj komentar.Napišite kaj sem napisal narobe.

  • Brane Kacjan 20:51 01.januar 2021.

    Lampičeva je prehitela Švicarko Nadine že na ravnem delu, pred desnim ovinkom, v deseti sekundi posnetka. Nadine je imela dva koraka pred padcem za Lampičevo težišče preveč na desni nogi, v desnem ovinku!? V tretjem koraku, je še vedno s ...prikaži več smučko zabila v sneg na desni nogi in je po svoji krivdi padla na desno stran. Dotika ni bilo, Nadin je mencala za Lampičevo preveč po desni nogi v desnem ovinku. Za to ni kriva Anamarija Lampič. Tako je ta padec videl tudi norveški smučarski tekač Torgier. :)KB

  • asmas1965 19:46 01.januar 2021.

    admin.Prosim za pojasnilo zakaj si brisal komentar

  • Andrejc1 23:12 01.januar 2021.

    Tudi jaz sem opazil, da je pri prestopanju Lampičeva z zadnjim delom leve smučke zadela v sprednji del švicarkine desne smučke, zaradi česar je ta zgubila ravnotežje.

  • Porko2 18:40 01.januar 2021.

    Če pozorno pogledaš posnetek, je Lampičeva z levo smučko spodbila desno smučko nasprotnice. Ne bodimo kot Hrvati, ki vse obrnejo v svojo korist.

    • asmas1965 19:59 01.januar 2021.

      če pozorno pogledaš je bila Lampičeva vsaj en meter proč s svojimi smučmi.Tudi tuji mediji so povedali enako.pa ne hrvatje temveč skadinavci in drugi

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.