Pod streho /pod-streho/varcna-hisa
17048 ogledov

Lani so prodajali vlažna, letos pa plesniva in trhla drva, pa to še ni vse

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar omega_v6
    omega_v6 16:40 15.oktober 2020.

    Res je kaj pišete!! Kupil sem lani drva pri Jagru pa sem bil razočaran!! Biti bi morala narezana na 33 cm vendar so bila vsa krajša!! V sredini so bila le 20 cm dolga!! Vmes pa je bil zrak z ...prikaži več katerim ni mogoče kuriti!! Nikoli več nebi kupil tako pakiranih drv saj te okradejo tako kot je navada v Sloveniji!! Pa,da nebo pomote tudi OBI ni nič boljši!!

  • sandi76 09:52 16.oktober 2020.

    Precej čudnih drv so mi že prodali. Od manjše količine, preveč vlage, v sredini čisto drugačen les manjših dimenzij itd. , skratka, kupce vlečejo za nos na več načinov !

  • maksim 10:46 16.oktober 2020.

    Sem ugotovil, da v nekaterih trgovinah zaposleni dajo na stran iz vsake palete polena. Lahko, da si odpeljejo takoj ali čakajo da se nabere večja količina. Če se pritozis ti povejo pejt drugam, če ti ne paše. Živa resnica, doživel.

  • Brnica 14:01 17.oktober 2020.

    Če hočemo izboljšati zrak, bi moral zakonodajalec sprejeti predpis, da trgovci prodajajo samo suha drva oz. da so drva vlažna manj kot 20 %, da jjih lahko kuriš. Pripravljalci drv dajo sveža drva na paleto tako, da so drva v ...prikaži več sredini skoraj vsa plesniva in je tako uporabnih le polovica za to kurilno sezono. Takšne sem dobila tudi letos pri Jagru, pa čeprav je njihov trgovec zatrdil, da mi bodo dostavili takšna drva, da jih bom lahko kurila. Vendar temu ni bilo tako.

    • Brnica 14:03 17.oktober 2020.

      V reklamah so ponujali drva brez navedbe ali so sveža ali suha. Zato je bilo logično, da sem vprašala trgovca, kakšna drva prodajajo. Zatrdil mi je, da mi bodo dostavili takšna drva , da jih bom lahko kurila. Kje je ...prikaži več tu tržna inšpekcija?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.