Slovenija
30 ogledov

Laško bi kupili Američani

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 4d5eccf93739c6305aaf8969a682cc57e1fd7395 19:03 20.december 2011.

    Ce bodo naredili iz njega to, kar so iz Ceskega Budweiserja potem odlicno!

  • izRODEk 20:08 20.december 2011.

    zarad janševega kupčkanja s šrotom bo šlo celotno slovensko gospodarstvo u ku**c!NE janšizmu!

  • tralala 07:42 21.december 2011.

    ovca pobrita. Začni razmišljati s svojo glavo. Dejstva te ne ganejo, te morda hujskanje? Še dobr, da si pristaš Gologlavca - s takim primitivcem, kot si ti, si ne želim izbirati iste politične opcije, ker bi me bilo SRAM. RETARD!<br ...prikaži večSMRT FAŠIZMU - NE JANŠIZMU.

  • privat 07:47 22.december 2011.

    kaki američani...to so naši tajkuni!! Podobne zgodbe smo že imeli..kanadčani bojo kupili Avto _kočevje, britanci viator-vektor....danes pa teh mogočnih firm ni več!! Kaj dela naša policija?? Aja nadzira cestno prometne prekrške!!

  • puys 20:26 20.december 2011.

    Še en debil, ki misli, da je JJ vsega kriv? Če bi bil on na vladi nebi živeli v taki bedi in zapufani do amena. Čez 3 leta pa bomo itak bankrotirali in takrat bomo levico dokončno odstranili iz te ...prikaži več strani Alp. Vse fime ste prodali ali spravili v propad zaradi izropanja. Noben ni bil obsojen. Mamo pa vsaka dva tedna dražje gorivo to pa to. Pa še srb bo predsednik vlade, PREKLETI HLAPCI IZDAJALSKI!!

  • Žurnalček 23:41 20.december 2011.

    Ma ne moreš verjeti kakšen finačno-gospodarski mag sem jaz .Prodajo Laškega s tem , da se izdvoji Merkator sem predlagal pred 3 dnevi nazaj, z obrazložitvijo , da Laško sploh ne potrebujemo, ker imamo Union, ki ga je pa bolje ...prikaži več žrtvovati kot pa Merkator, če se tudi Uniona ne da izvojiti..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.