Avto
61813 ogledov

Lastnike vozil s 1. aprilom čaka nova dajatev

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • astibo8020 21:16 27.marec 2018.

    Cilj tega ukrepa je izključno filanje državne blagajne, vse ostalo je sprenevedanje. Državni uradniki bodo potuhtali še marsikaj, da bodo obdržali privilegije in seveda standarde in normative al kako se že temu sedaj reče.

    • Avatar Leon
      Leon 09:28 28.marec 2018.

      Točno tako ! Odpiranje novih služb za državne birokrate .

  • Pepe007 07:58 28.marec 2018.

    Nov davek, da si kdo ne bi kak inšpektor nog pretegnil in pogledal ven na teren. Probleme se razišče tam, kjer so nastali in potrebno je oditi iz tople pisarne ven med ljudi.

    • 1111 09:16 28.marec 2018.

      Torej, sedaj naj inšpektorčke odpustijo in na borzo dela !

    • Avatar Leon
      Leon 09:35 28.marec 2018.

      Iz prakse vam povem ,da se inšpektorji za okolje ne odzovejo na anonimno prijavo ob najdbi plehovja v naravi ,razen v primeru ,če prijavitelj sproži prijavo zoper neznanega kršitelja na svoje ime ! Kaj to pomeni vemo ,da vas lahko ...prikaži večhko nekdo kasneje toži zardi vsemogočega kaj si izmislijo odvetniki . Slopovenija .

  • Lavdan 23:00 27.marec 2018.

    V skoraj vsaki vasi obstaja po en zbiratelj starih škatel in me zanima kdaj bo tako pametna država kot je naša kaj ukrenila v zvezi s tem.

    • Avatar Leon
      Leon 09:38 28.marec 2018.

      Zanima me kako bo oblast ukrepala v primerih sekundarnih zbirateljev barvnih in nebarvnih kovin ,ter ostale navlake iz JV Slovenije ? Tukaj je INŠPEKCIJA ODPOVEDALA .

  • chicar 11:22 28.marec 2018.

    Potrdilo brez razgradnje dobiš za par fičnikov, avto postaviš ravno tako kam ti paše.

  • srecnii 22:26 30.marec 2018.

    Ja pa kaj še, vedno novi davki samo da se fila javna uprava.

  • zdenko79 08:17 28.marec 2018.

    Davek bi Moral bit vsal 500 evrckov!!

  • Vesoljec 00:02 28.marec 2018.

    Pravilno.

  • Snežinko 07:03 28.marec 2018.

    20 evrov letno, 10 let te pride 200€. Koliko stane razgradnja? Po moje več kot 200€. Torej se bo vseeno bolj splačalo avto zapeljat v gmajno in plačevat teh 10 let po 20€ letno... Bedarija. Davek bi moral biti konkretno ...prikaži več večji, da bi dosegli namen, tako pa je to res samo polnjenje državne blagajne.

    • Bizgec 09:59 28.marec 2018.

      Za razgradnjo ponavadi še celo dobiš denar. Po moji izkušnji gre to tako, da pokličeš podjetje, ki se s tem ukvarja in se dogovoriš za uničenje vozila. Če je vozilo nepremičnina ti oni zrihtajo prevoz, sicer lahko avto pripelješ sam. ...prikaži več Vozilo stehtajo in ti glede na težo plačajo (ne pričakovat bogastva, recimo kakih 100€, max), minus stroške prevoza, če so ga zrihtali oni. Dobiš papirus za potrdilo in to je to.

    • djdj 16:20 28.marec 2018.

      Kolikor mi je znano, vozilo prevzamejo zastonj + zagotovijo odvoz.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.