Magazin /magazin/odnosi-in-prosti-cas
463 ogledov

Laži, ki ženskam po koncu zveze rojijo po glavi

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Aleš Neznan 19:09 21.junij 2017.

    Bravo,vse si napisal res. Ženske kar čakajo in čakajo,da bo vse moški naredu od a do ž. Ženske čakajo,da jih bo moški prosil za roko Yeah Right.Jaz pa pravim vsi smo enakovredni.

  • tomaz 20:02 21.junij 2017.

    poznam punco, ki ji roji samo "bankomat" po glavi...na vsake toliko zamenja partnerja in to takoj, ko se blagajna prazni in pipca pripre.....takrat pa ni več dober pa še premajhnega ma...prav vsi imajo premajhnega, ko prekine...

  • ZAZA 20:47 21.junij 2017.

    Oh, mene so starši naučili delati, tako, da moškega za preživetje ne potrebujem. Ga nikoli nisem. Če znam sama sestavit pohištvo, mi ne bo hudega. Tako, da meni moški res ni nujno potreben. Sem se naučila živet brez in mi ni nič hudega.

  • tomaz 20:51 21.junij 2017.

    no saj kaka je tud taka kot ti ZAZA...sam prav velik jih pa ni...več je tistih, kot sem zgoraj napisal...

  • MihaPu 14:33 21.junij 2017.

    Dejte no nehajte že s takšnimi, v večini primerov so danes kar lepo krive same ženske za konec zveze. 1.) Ne dajo fukat in jih boli glava 2.) Hočejo da je vse po njihovo 3.) Ne soočijo se s problemi ...prikaži več in hitro odidejo ter s tem pokažejo da so le mamine in očetove princeske 4.) Želijo si varnost in konstanten priliv denarja, ko pa kaj ne štima in pride do majhnih težav pa hitro podležejo pritiskom in pobegnejo stran 5.) So monotone lene riti večinoma, ki hočejo da jim je vse pri roki (govorim za moderne) in tako dalje 6.) Nič ne naredijo za moškega, medtem ko same pričakujejo veliko. Ma nataknem vas na penis vse po vrsti!

  • ZAZA 21:03 21.junij 2017.

    Ja, Tomaž, to je pa vzgoja....ker te mlade pupike zdej starši razvajajo tolko, da jim že vse iz riti gleda....pa še nimajo zadosti. Da bi pa delale kaj, pa ni za mislit. Zato pa iščejo bankomate na dveh nogah :))

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.