Svet
22 ogledov

Lažna identiteta bolj varna

Komentarjev 1
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • erikkk 22:34 26.oktober 2012.

    Sploh ne vem kaj ni jasno tej Heleni Goodman .. če misli da bom kjer koli svoje podatke objavlju se ženšče zelo moti ... Močno zagovarjam metodo Andya Smitha ki pravi podatke ne vpisujte. Pravilno.Do zdaj sem se ...prikaži več z Pirčevo strinjal skoraj v vsemnu ....,žal tokrat prvič ne ... Torej vse bazira na tem da na spletu odkrijemo ... A je zadaj spet pritisk ZDA... mogoče se motim.Namreč še večje zlorabe nastanejo če daš na splet svoje podatke ki jih lahko nekdo prav zlorabi ... Moj primer:Pred letom dvema sem prijatelju povedal da sem nekoč dolgoval nek znesek eni firmi. Tud on je pri isti firmi dolgoval, oziroma še dolguje. Pa je prav na spletu našel moje podrobnejše podatke ter jih vpisal (računalniško obdelal) na svoj ponarejen sodiščni sklep svoje podatke pa zbrisal. Ter mi ga vred mesecem dni vrgel v nabiralnik. Zadevo sem že rešu.In to je to, EMŠO pa DAVČNO pa ime in priimek nikakor nikamor na splet vpisovat ...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.