Slovenija
23 ogledov

Le 1 km/h manj prinese veliko razliko

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Dixon 21:33 17.avgust 2014.

    Ma vse te akcije in delo policije je en velik nateg. Dejansko sploh ne lovijo ta pravih voznikov in ta večjih težavnikov v prometu, ampak lupijo in pišejo kazni tistim, ki morda za kakih 10 ali 20km/h prevozijo omejitev. Tistih ...prikaži več ta hard voznikov ki ogrožajo varnost in so nevarni pa ne dobijo nikoli. Samo delo policistov in kazni so prava katastrofa. Po vrh vsega pa ti še velikokrat napišejo kazen za brezveze, predvsem zato da obvela njihova. Ker je tako v zakonu! Banda.

  • sreca 07:34 18.avgust 2014.

    tretja točka je za lase privlečena, da bolj ne more biti. Vsi, ki vsaj malo razumejo fiziko, jim je jasno, da je bolj važno kakšen pojemek lahko dosežemo, kar je odvisno od pnevmatik in kvalitete zavor. Bolj bi bilo pomembno, ...prikaži več če bi kontrolirali profil in starost pnevmatik in brezhibnost zavor.

  • Žurnalček 07:23 18.avgust 2014.

    Temu se reče polcajska matematika. Kdaj je bila nesreča na Tržaški proti Vrhniki . Ne hurbe pa stalno stojijo tam in jebejo za 10 na uro. Ko im pa poveš in pišeš na njihovo spletno stran kam se naj hurbe ...prikaži več postavjo pa bodo lahko vozniška jemal , ne to pa ne , tko da sem jaz edini bizgec , ki se drži omejitve na Štajerski -Črnuče , drugi mi pa trobjo in me delajo blesavega !

  • Skippy 22:06 17.avgust 2014.

    Točka 3 je za bedake. Če na določenem odseku sploh ni bilo nesreč (in na večini odsekov v Sloveniji jih preprosto ni), potem ne moreš določiti števila zmanjšanja neobstoječih nesreč ob zmanjšani hitrosti.

  • francl12 22:22 17.avgust 2014.

    POLICISTU JE POMEMBNO SMO DA GRE NA MALCO V VAŠKO GOSTILNO, ZA VSE OSTALO SE MU JE.BE! Ulovi pa vedno tstega ki pelje 10km/h čez dovoljeno mejo in ga veselo olupi. DIrkačev pa se na veliko izogne, saj ve da ...prikaži več bo imel problem! - NAROBE SVET

  • 4d5eccf93739c6305aaf8969a682cc57e1fd7395 02:03 18.avgust 2014.

    Raje umrem zaradi 5 km/h extra, kot pa živim kot copata.

  • 4d5eccf93739c6305aaf8969a682cc57e1fd7395 02:06 18.avgust 2014.

    Fak ker idiot - as ti prfuknjen?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.