Šport /sport/moto-sporti
19151 ogledov

Legenda F1 o Schumacherju: "Nikoli me ni podprl ali mi želel pomagati!"

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • munja 19:46 15.avgust 2023.

    Schumacher mi ni bil nikoli všeč. Res je žel uspehe, ampak zame preveč vzvišen, prepotenten in s preveč ponižujočim odnosom do drugih dirkačev. Všeč sta mi bila pokojni Senna in Alonso.

  • rafo 19:46 15.avgust 2023.

    spremljal sem vse dirke v tistem času in hodil na dirke občasno,Barricelo pri čisti hitrosti ni bil na nivoju Schumacherja , nekaj uspehov je dosegel ker je bil ferrari takrat za razred ali več boljši bolid od drugih,drugače pa v redu fant

  • nezemljan 08:32 16.avgust 2023.

    ... če ti ni bilo všec, si vedel kje so vrata ... že, ko si podpisal pogodbo s ferrarijem, si vedel, da je michael prva "violina" v moštvu ... z rezultati mu ni prišel niti do "kolen" ... in ne ...prikaži več razumem zakaj bi mu moral kaj povedati, vsak je imel svojo "ekipo" strokovnjakov v istem moštvu, enako kot imajo vse druge ekipe kjer posamezniki sami pripravijo dirkalnik z vsemi nastavitvami pred dirko ... tudi, če bi imela enako nastavljen dirkalnik, ni rečeno, da bi nastavitve odgovarjale barrichelu

  • Toma 19:35 15.avgust 2023.

    Nemci so barbari! Še še kdo spomne, ko so nam zaplenili pošiljko mask, kurbe švabske!

    • timja 23:12 15.avgust 2023.

      toma se ti kolca po maskah...mam eno v avtu že dve leti ti jo podarim

    • ico8 20:19 16.avgust 2023.

      Oh- oh, Tomice, a si ti tudi taksna smrk-smrk jokica kot brazilska samba v „rikvercu?!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.