Šport
101982 ogledov

Legenda vtrla sol na rano: "Povem vam, kdo je kriv za Rogličev poraz"

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ender3 14:10 21.september 2020.

    Rezervni čas je zgolj ugibanje, podcenjevanje konkurence se vedno kaznuje. Lahko pa je biti pameten po vseh dogotkih, četudi iz ust velikana Merxa.

  • asmas1965 19:58 21.september 2020.

    privoščim Pogačarju.Vendar se je JV obnašala kot se obnaša Trump.nihče mi nič ne more.Ja dokler se ne prikaže nekdo iza grma.Tu Roglič nima nič pri tem.Pogačar je imel izjemnega pomočnika(predrta guma-slovenec v ekipi mu je takoj dal svoje kolo) JV ...prikaži večV bi morali vedeti da se nekdo šlepa.

  • jakec1575 14:44 21.september 2020.

    Zmagal je najboljši. Sem pa ze v komentarjih zasledil slovenski sindrom egalite, o katerem pise mazzinni. Čim nekdo izstopa iz povprecja, je treba po njem hoditi. omejenost povprečnikov slovenske butalske druzbe. Lepo je to videti, malo manj ziveti v taksni ...prikaži več sredini povprecnikov. ki so navadno polni predsodkov na vseh podrocjih. Vse kar je izven njihove cone udobja.

    • asmas1965 20:03 21.september 2020.

      ma nihče ni fovš pogačarju .samo ekipa Rogliču ni preskrbela varnega hrbta.Kaj pa če bi namesto pogačarja na kronometru vse po vrsti premagal švicar marc hirschi .Kdo bi bil pa potem kriv.Pogačar zagotovo ne.Krivda je na strani vodstva ekipe,ker niso ...prikaži več predvidevali da jim lahko nekdo izza ozadja zajebe načrte.hvala k...u da je bil to slovenec

  • banedih461 22:56 21.september 2020.

    Vsako uro plačam več kot 90 dolarjev na daljavo z dvema otrokoma doma.Nikoli nisem mislil,da bi to imel možnost,vendar moj najbližji spremljevalec s tem pridobi več kot 18 tisoč mesecev na mesec in me je prepričala, da poskusim. netprofit10.com

  • banedih461 22:56 21.september 2020.

    Vsako uro plačam več kot 90 dolarjev na daljavo z dvema otrokoma doma.Nikoli nisem mislil,da bi to imel možnost,vendar moj najbližji spremljevalec s tem pridobi več kot 18 tisoč mesecev na mesec in me je prepričala, da poskusim. netprofit10.com

  • urle 14:51 21.september 2020.

    pogačar se je 14 dni šlepal na JV... seveda je dober, super, vendar, če bi jv delal tako kot je treba, bi ga onemogočili oz. "uničili"

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.