Šport /sport/kosarka
27547 ogledov

Legendarni košarkar, oče Lukovega soigralca, udaril po Dončiću

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Idioti 16:05 22.februar 2024.

    Jaz sem gledal NBA samo 2 leti , no pač tiste tekme , ki so prihajale na navadna kanale , pa sem ugotovil , da je ta njihova košarka tako v rutini , da nisem imel več veselja to gledati. ...prikaži več Naučenih 50 ali pa še manj napadov .in drkaj . No s prihodom Dončiča se je ta rutina razbila in sedaj je njegova košarka zopet gledljiva . To na kar ga pa nagovarja Hardaway j epa povratek na rutino . Sreča pa je da je nad igro Luke navdušen lastnik , ki mu ni do rutine ampak showa ,pa tekmo dobil al pa zgubil

  • ico8 19:22 22.februar 2024.

    Dvakrat zgani ne morejo verjeti, da izgubljajo primat proti belim…, podobno nasim rdecim proti Jansistom!

  • Ender3 16:20 22.februar 2024.

    Žurnalizem ne more brez Dončića. Se tudi to medijem plačuje. ?

  • Idioti 16:10 22.februar 2024.

    Je pa tudi res , da ko pride pod koš za 2 točki , ima zunaj na trojki, popolnoma nepokrite svoje soigralce in mi res ni jasno , zakaj jih v takšnih situacijah ne uporabi . Irwing mi gre pa ...prikaži veča mal na živce, ker s takšno močjo drvi pod branjen koš- čista rutina . Drugo je protinapad .

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.