Slovenija
14214 ogledov

Lenarčiču resor za ribolov in pomorstvo?

Komentarjev 21
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ivo 16:01 07.september 2019.

    Ha ha ha, moraš vzljubiti EU smisel za humor, povezan s cinizmom. Slovenci dobite resor za ribištvo in pomorstvo, ker imate tako veliko morja, izkušenj in znanja na tem področju! Noro smešno!

    • Avatar vec
      vec 00:48 08.september 2019.

      Ampak ko vas je bilo cca 70k skup z Bošnjaki 150k v pri nas, nekaj let, in večina se nikoli ni vrnila ampak je ostala tu in polovoca vsaj naprej v EU, takrat vas pa Slovenci niso motili ANE Ivo. ...prikaži več In morje ni igralo veze, Slovenci so celo med vojno letovali v CRO, in tudi to ne igra veze ko je treba pljunit čez Slovenca, ane Ivo. Super ste, kot nacija, Najhrabriji narod so Hrvatje, zakaj malo pogooglaj. Pa lep pozdrav.

    • Ivo 10:13 08.september 2019.

      Uf "vec", narobe si me razumel, ker sem se narobe izrazil... Upam, da razumeš, da je Ivo zgolj nick_name in ne pravo ime in nimam pojma koga misliš s tem, ko VAS je bilo? Koga vas? Ne pljuvam čez sebe ...prikaži več in ne motijo me vsi Slovenci, nekateri pa zagotovo, kot tudi tebe "vec"... Tui zaradi takega sklepanja, ki si ga ti pokazal tu, si boljšega resorja niti ne zaslužimo, žal...

  • Friderik1950 09:48 08.september 2019.

    Če resor pokriva tudi ribolov na ribnikih in mlakah niti ni tako slabo.

  • eaq89064 18:21 08.september 2019.

    Ostanite doma mama iz New Yorka je delila svojo skrivnost o tem, kako je sposobna vzeti 1500 ameriških dolarjev na teden od spletnega dela Le tri tedne po izgubi starega zaposlitve ... Preberite več.........>>>>> www.WebWork3.Com

  • Marcel Pravnik 11:03 09.september 2019.

    Hvala bogu, da ni Slovenija dobila širitve EU, ki je naslednjih 20 let ne bo. Lahko pa se bo bodoči komisar "za ribu" poglobil v uresničevanje evropskega prav glede ribištva v severnem Jadranu. Je pa tudi res, da sedaj smo ...prikaži večmo imeli res dobre resorje IN KAJ SMO IMELI OD TEGA??????????????????????????????? NIČ, HRVATI PA

  • Marcel Pravnik 11:34 09.september 2019.

    Se bo lahko ukvarjal z kaznimi ribičem s Hrvaške in Slovenije. Lahko bi kar pritožbe reševal, bi imel vsaj eno resno delo

  • Žurnalček 13:49 08.september 2019.

    Super ! Kaj a si je kdo želel resor za širitev EU -ja , pa da pomagamo Srbom v EU in da se še bolj skregamo s Hrvati ! Naj se Hrvati sami ebejo s Srbi , zaradi mene lahko ...prikaži večhko tudi nadaljujejo vojno !

  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 19:03 07.september 2019.

    O,mater smo tepiharji,Hrvati nas povozijo za hec.Jih ne maram,ampak njihova politika in lobisti so veliko boljši ,kot naši levaki in kekci.

    • Ivo 10:15 08.september 2019.

      Seveda so boljši lobisti, oni nimajo KPK tako kot mi.

    • Marcel Pravnik 11:32 09.september 2019.

      Ja res je oni so boljši mešetarji. Je pa to stvar vzgoje. So sicer res bolj uspešni...verjetno pa nam druge države ne zavidajo, da smo sosedi s Hrvati.

  • dusan11 18:37 07.september 2019.

    Še en dokaz, da v eu ne upoštevajo naših levakov

  • ginko 21:29 07.september 2019.

    EU slovenski mafijski komunizem ne zanima. Meja se zapira - samo danes 8 km kolone pred tunelom za A. To je nagrada narodu, ki spi na serpentinškovih lažeh o dobri varoavani meji. Spite še naprej in stojte pred novo schengensko mejo.

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 22:29 07.september 2019.

    Slovenski rdeči Evrope ne zanimajo!! Evropa ne more komunistom dati pametnega resorja!! Lepo se vidi,da niso sposobni nič narediti v Sloveniji še majn bodo naredili v Evropi!! Vendar levičarji ne vidijo,da se norčuje iz njih ves razviti svet edino Venezuela ...prikaži več in S.Koreja še spoštujeta slovensko oblast!!

    • leonardo 07:45 08.september 2019.

      Hm,hm, zakaj še gledaš slovenske "rdečkarje"? Poišči si boljši svet. Pojdi tja kjer ne boš tako nesrečen!

    • Naklonsky 09:20 08.september 2019.

      Leonardo, tako pač je, kot pravi @omega. Dejstvo je, da komunisti nikjer niso priljubljeni. Vsaj v normalno razvitem svetu ne. Rezultat šarcizma, prej cmeralizma ima pač pričakovane rezultate.

    • Avatar omega_v6
      omega_v6 09:45 08.september 2019.

      leonardo Pa mi razloži zakaj Slovenija v Evropi ne pomeni NIČ?? Zakaj bodo Hrvati skoraj v celoti zgeadili most z evropskimi srectvi mi smo za drugi tir dobili samo 10%?? Zakaj vse sodbe proti Hrvatom izgubimo?? Zakaj Hrvati brez vsake ...prikaži večake sankcije spuščajo toliko migrantov čez mejo?? Šarec je bil v Srbiji zato,ker drugod ne marajo rdečih celo Putin ga ne bo sprejel!!

    • Ivo 10:18 08.september 2019.

      omega_v6 ti jaz kratko odgovorim, ker imajo Hrvatje, za razliko od nas, jajca! Mi smo neki nevretenčarji, ki, namesto, da bi pomagali sosedu, da bi mu šlo bolje, vso energijo posvečamo zajebavanju soseda... in seveda pademo še globje... Pussies... Glej ...prikaži več naše predstavnike, ki se še kar nekaj oblagajo z nekimi partizani in nemci, svet se je že 1000x spremenil, mi pa še kar neke belogardiste pogrevamo...

    • Avatar omega_v6
      omega_v6 10:35 08.september 2019.

      Ivo Ti imaš lahko jajca kot nogometna žoga,če te noben ne jelje resno!! Daj povej mi kako lahko pomagamo sosedom toraj Hrvatom?? Tudi,čr jim damo še polovico Slovenije jim bo PREMALO!! Je pa resnica,da smo zgodovinsko obtičali še vedno jih ...prikaži več ogromno živi z mislijo kako so "hrabri partizani" seveda nam to dela veliko sramoto zgodovina je povedala svoje! Med totalitarizme sodita nacizen in komunizem!!

    • Ivo 13:25 08.september 2019.

      If you pretend to be good, the world takes you very seriously. If you pretend to be bad, it doesn't. Such is the astounding stupidity of optimism.

    • Ivo 13:26 08.september 2019.

      Oscar Wilde

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.