Magazin /magazin/bizarno
113802 ogledov

Lepa Lucija s fotko s Triglava požela val ogorčenja

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • wolfenstein 09:53 05.februar 2023.

    Povsod kamor pridejo, poskusijo iz tega narediti modno revijo in tekmovanje za všečke. Tudi z neumnostmi, ki nimajo nobene veze z realnostjo. Ovce sledijo in všečkajo. Seveda so na tako močno obdelanih fotografijah, da osebe, če bi jo srečal na ...prikaži več ulici, sploh ne prepoznaš, vedno v prvem planu zadnjice in joški, čeprav naj bi prikazovale povsem nekaj drugega. Če ni všečkov, se hitro poberejo drugam. Bolj zanimivo je, kje najdejo prfuknjence, ki jih vsak dan od jutra do večera fotografirajo.

    • robi2107 11:07 05.februar 2023.

      Oni niti niso tako zelo tako zelo fukjeni, ker od tega živijo. Fukjen je folk, ki to sranje konzumira. Če njim rata živet od tega, da je folk fukjen, ala jim vera. Jaz tega ne znam. Jaz moram delat, vlagat ...prikaži več keš, se zajebavat... medtem, ko eni afne guncajo in živijo od tega.

    • Boschtjan Zupanchich 16:52 05.februar 2023.

      Ja, samo oba sta tudi podobna pokvarjenca, ker te Bedarije komentirata na takšen pokvarjen način.

    • robi2107 17:05 05.februar 2023.

      Boschtjan Shupkanchich, ti si z naskokom eden največjih motencev na tem portalu.

    • Boschtjan Zupanchich 17:22 05.februar 2023.

      @Robec, naskok imaš samo ti v svoji buči, ... pa to ... :-P

    • robi2107 17:47 05.februar 2023.

      Res, ko preletim tvoja slaboumna pisanja, si rečem "svašta pička rodi". Se najdejo pacienti, ampak ti si izvenserijski. Daj povej, a ti je zmanjkalo tablet, ali si samo pozabil vzeti.

    • Boschtjan Zupanchich 11:30 06.februar 2023.

      Izdelujem svojan zdravila, zato ne rabim nobenih tablet. Ti pa jih očitno res rabiš, da prikriješ svojo duhovno bolezen svoje duše.

    • robi2107 11:37 06.februar 2023.

      Se vidi, ja, da jih sam delaš. A ne bi rajši pustil tistim, ki se na to kaj razumejo. A ne vidiš, da se ti slabša. Od pobebavljenosti si prišel do popolne bebavosti.

    • Boschtjan Zupanchich 11:51 06.februar 2023.

      Glede na to, da sem že veliko ljudi ozdravil, je to dovolj dokaza, da se na to tudi dobro razumem. Ti pa se na to ne razumeš, zato pa blebetaš tako kot blebetaš.

    • robi2107 13:22 06.februar 2023.

      Boschtjan, a imate danes v Polju dan odprtih vrat, ali si pobegnil? Ko te dobijo, ti straight jacket ne uide.

  • robi2107 12:07 05.februar 2023.

    ... so te dni ubjavili ..... jao, šalabajzerji

  • Boschtjan Zupanchich 17:21 05.februar 2023.

    .... sorry, this page isn't available ... so rekli na insantgramofonu ... a je res tako lepa, da se kar sneg topi pred njo ? Dvomim, ker, nekoč sta pa res bili dve bejbiki, pred katerimi pogledi so se topili ...prikaži več kamni in zobje zveri, ampak, dvomim da je bila pozneje še kaka taka inkarnirana, Ker, večina jih je bilo pozneje še lepih na zunaj, zato pa So bile na Znotraj toliko Bolj Grde !!! ! !!! Žal pa se to nadaljuje še vse do Dandanes !!! ! !!! Šele v Novi Dobi Bo spet Drugače, samo vmes Bo še ...

    • Avatar pantani
      pantani 19:34 05.februar 2023.

      Sem tudi jaz kliknil,pa mi je isto izpisalo. Očitno je fotografijo že umaknila!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.