Svet
118 ogledov

Letnik 1999: Vsi fantje se morajo javiti za vpis v vojaško evidenco

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • kapibara 15:00 09.marec 2017.

    Od YU vojske sem odnesel vozniški izpit

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 23:36 09.marec 2017.

    Ko sem jaz še v prejšnjem tisočletju dobil poziv za nabor v slovenski vojski, sem jim poslal fotografijo iztegnjenega mezinca in sem bil potem za vse večne čase oproščen vsakršnega služenja vojske. Že takrat sem vedel, da se ne smem ...prikaži več podrediti tej gnili državi!

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 13:28 09.marec 2017.

    Super zdej službe zahtevajo daljši delovni čas in pa biti na voljo tud po delovnem času. Zdej pa zarad pomanjkanja časa in spočitosti za vzgojo in ukvarjanjem z otrokom rešitev za vzgojo vidijo v vojski ki je v prvi vrsti ...prikaži veči narejena za agresijo, ubijanje, nepotrpežljivost in ovčjo voljnost. Kar ti nadrejeni zapove tako mora bit. Pa čeprav državo uničuje..treba je bit pridna ovčka. Vse si si sam kriv..niso tisti krivi ki imajo pod mizo posle z državo..ne tisti so pametni, delovni, zaslužni. In potem še tista misel: če si priden boš uspel. V kkšni drugi državi ja; v Sloveniji samo če ni že drugih prisklednikov z poznanstvi dovolj. Vojaška vzgoja ne more nikol starševske nadomestit. Nikol!!!

  • mph 14:20 09.marec 2017.

    @marsem. Verjetno veš, da najbolje živijo vaške skupnosti, kjer vsi živijo skupaj, si pomagajo za čuvanje otrok, ... to je bil zmeraj vzorec, dokler ni prišla krščanska mitologija. Hotel mama pa tašča pa nono ... pa je zelo veliko seveda ...prikaži več odvisno od tega, kakšni so odnosi v tej družini, samo to.Od vojske praktično nihče ne pobere nič dobrega. No, v Yu vojski si pač ugotovil, kakor ti gre slabo, gre lahko še slabše. So pa prišli na boljše taki, ki so vse življenje živeli samo kje v planinah, so bežali pred sodišči in policijo, .... Vojska ni nič drugega kot NUJNO ZLO. Žal. Nisem pa en tistih, ki so za demilitarizacijo, v časih v katerih živimo bomo vedno bolj potrebovali vojsko. Dobro usposobljeno. Ne škodi pa poznati osnove.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 02:03 10.marec 2017.

    Maresem ... To je tipičen odziv vzvišenih ljudi. Ko zmanjka argumentov je treba zadevo postavit na osebno raven, Jz nimam kej delat z takim sogovornikom ki to počne. To je žalostno. Pričakoval bi da bi vsaj nekaj relevantnih argumentov ...prikaži več dal ven če ti že moje mnenje pač ni všeč.

  • Bozidar.Frelih 10:43 09.marec 2017.

    Clovek bi pricakoval da imajo tele "na novo nastale drzave" evidenco svojih drzavljanov. Se en dokaz, da si ne zasluzijo naziva drzava. Slovenija ni izjema.

  • Bozidar.Frelih 10:43 09.marec 2017.

    Clovek bi pricakoval da imajo tele "na novo nastale drzave" evidenco svojih drzavljanov. Se en dokaz, da si ne zasluzijo naziva drzava. Slovenija ni izjema.

  • iravadi 11:19 09.marec 2017.

    Ja, krucifiks, pa puste jim pol ta teran, no...

  • Bozidar.Frelih 13:16 09.marec 2017.

    Zmago, definiraj mi "drzavljana na crno, brez dokumentov".

  • maresem 14:00 09.marec 2017.

    Budalo tromotorno... si verjetno še vedno v mama hotelu in na njenih seskih.

  • boogin1 14:14 09.marec 2017.

    Se v celotni strinjam z vami.Pred 26 leti sem storil napako, ki je ne bom več ponovil. Ne jaz ne moji sinovi se ne bomo nikoli borili za to mafisjko državo.

  • stanekos 20:28 09.marec 2017.

    Hrčki se kurijo

  • Zmago 12:33 09.marec 2017.

    Ti si pa res en Bedanc !! Tega niti v Ameriki nimajo ! Na milijone jih je "na črno" v državi, brez dokumentov, ...... !!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.