Magazin /magazin/lepota-telo
467 ogledov

Letošnja fatalna ženska je Alma Rekić

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Majazmaja 10:32 21.oktober 2016.

    Večinoma so mešalke megle, Alma ima vsaj nek renome v poslu, ki ga zelo dobro opravlja. Bravo, Alma!

  • miroslav.starc 11:09 21.oktober 2016.

    Alma Rekić je pa res fatalna. Ko je ona prevzela kuhinje hotelov Sava, so kremšnite na Bledu postale še slabše in manjše (in pa dražje). Včasih so bile tam kremšnite takšne, kot jih še sedaj dobiš na Trojanah in smo ...prikaži več dol na terasi nanje čakali v vrsti, zdaj pa tu pa tam kdo. Ej Alma, Alma .....

  • kapibara 14:19 21.oktober 2016.

    Pa dajte ga no srat z temi državljankami, saj to je predstavništvo SLOVENSKIH žena.. vsaj po naslovu sodeč.. !! Pa une deve uvožene mankeneke kupljene.. pa tista džurička.. to je dokaz, da je vse skupaj sam nek fejk.. !!

  • leonardo 09:52 21.oktober 2016.

    So danes že vsi ići Slovenci? In pa nekajkrat sem jo gledal ( le nekajkrat) pa je nisem mogel več. Preveč naduto!!! Kdo to izbira? Veliko kritik sem slišal o njej. Torej, če bolj si nemogoč, prej boš " fatalec" ...prikaži več Prijaznost seveda pri tem nima nič.

  • kapibara 11:12 21.oktober 2016.

    Zdej pa sam še čakam, da bo postala predstavnica, bilo katere SLOVENKE, še kaka iz Zambije- Malija- Nigerije.. itd..

  • millenium 12:06 21.oktober 2016.

    od naštetih kandidatk si je naslov "fatalna Slovenka" zaslužila samo Alma.... v vseh pogledih!

  • Avatar skeptik
    skeptik 12:37 21.oktober 2016.

    Zakaj pa?

  • Savina Smrekar 13:07 21.oktober 2016.

    samo da ni slovenka,se vidi kdo izbira

  • Five 13:09 21.oktober 2016.

    Bo že res, da je v svojem poslu uspešna letošnja izbranka.Čestitam za uspešnost.Ampak, da je pa fatalna, ta je pa huda.Potemtakem je gospa usodna, nesrečna pogubna, vdana v usodo, vdana v neizbežno in naj bi bila ...prikaži več tudi precej ostra v svojem položaju.To je opis fatalnosti.Le komu je to všeč. Ne ga srat s temi dopadljivimii naslovi.

  • patron 13:49 21.oktober 2016.

    alma povečaj in raztegn kremšnite !!!!!

  • novispenjac 14:39 21.oktober 2016.

    prva in edina asociacija: SALOME. Članka pa ne bom bral, ker sem prišel gledat fotke žensk (in odšel razočaran).

  • malonaokoli 09:19 22.oktober 2016.

    če je moj komentar žaljiv, potem ste vi še toliko bolj žaljivi z vašo izjavo, do Slovenskih deklet in žena ! Žalite Slovenski narod !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.