Slovenija
4006 ogledov

Levi politični blok v prednosti pred desnim

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Mesija_se_vraca 10:46 01.marec 2021.

    Zmagal bo blok, ki bo na strani ljudstva in ki bo državo popeljal nazaj v svobodo in eliminiral vse, ki so sodelovali v corona genocidu in nič drugače. Boli me kurac ali je levi ali desni, važno mi je, da je osvoboditelj.

    • Dusan21 13:15 07.april 2021.

      Da te osvobodi, da ti zlije tvoje gnile možgane, v partizanski grašak, da tvojo basico zabijejo v prvo grčo, bananovca, če govoriš o blokih, zgrajenimi v 80-tih, si ga najebal, sam cegu, na roke delan nekje blizu Viča, sušen pa ...prikaži več v Ajdovščini pri Markotu, ali tiste, prave betoske z veliko železa, ali tisti levi blok, že zdavnaj zakopan pod tranvaj komando, na koncu Šiške, le ta te popelje v kurčevo svobodo, pod zvedo magioničarja Kordiša

  • mina6 23:40 28.februar 2021.

    Kdaj so bile njihove ocene približno prave?? BESNO U S T V A R J A N J E POLITIČNE KRAJINE..

    • popokatopetl 00:59 01.marec 2021.

      Kaj te pri teh ocenah preseneča? Ocene se razmeroma ujemajo z zadnjimi volitvami. SDS ima pirovo večino - janšizem deluje za prevlado na "desni" ampak odbija večino. SMC in DeSUS, ki sta nafarbali svoje volilce, se pač potapljata. Tudi glede ...prikaži več tega ni spremembe da levosredinci ne zberejo večine brez Levice.

  • Tupamaros 22:31 28.februar 2021.

    Bedarij ne komentiram.

  • bogdan76 06:43 01.marec 2021.

    vlado nesmejo potpirati ker to kaže poraz levakov

  • Fredi34 08:39 01.marec 2021.

    Ampak Fajonova pa res mora biti pravi nacionaliat. Ima dobro službo v Bruslju, doma pa se še vedno bori za Slovenijo. Pohlep? Pokvarjenost? Nekdo jo plačuje?

    • mirror 08:58 01.marec 2021.

      Sama hudobija in maščevalnost levičarske novinarke, Soroševe plačanke, ki misli da mora biti vse po njeno.

  • nostradamus 05:42 01.marec 2021.

    bolniki

  • Baraba1952 07:43 01.marec 2021.

    Slokarjevi so šteti dnevi odhod v drug medij

  • Gandi123 21:13 28.februar 2021.

    Kdor se speča z SDSom odhaja z političnega prizorišča. Nsi je pod vodstvom Ludemile komaj ostala pri življenju, pod vodstvom sinka mame Joži, ji to ne bo uspelo!

    • mina6 23:38 28.februar 2021.

      'Kultura' izključevanja

    • mirror 07:50 01.marec 2021.

      Drži. Izključevanja na levi. Levih strank ne zanima zdravje ljudstva, zanima jih le proračunska pogača, kjer ne bodo soudeleženi, ker ji bodo pravično razdelili med ljudstvo.

    • Gandi123 08:22 01.marec 2021.

      Mirror- zrcalna slika tvojega zapisa je resnica. Da prevedem za 🐑🐑🐑, to kar očitaš levičarjem, delate desničarji!

    • mina6 09:57 01.marec 2021.

      G, a te daje vrtoglavica? Verjetneje laž in zloba..

  • mirror 07:48 01.marec 2021.

    Kako to, da je levi politični blok vodi, vladajo pa desni? Tu nekaj ne štima? Neodvisni mediji?

    • Dusan21 13:46 07.april 2021.

      Ti, kaj. Kdo vodi politični blok, četico, ali cel vod, po vojaškem izrazoslovju, važno je, da ne vodijo izlov cipljev v rdečem morju, mogoče ti ne štima velikost, ali barva teh plemenitih ribic, sam vozim avto, pa včasih, šleper proti ...prikaži več Kopru po avtocesti običajno po desni in me sploh ne zanima če me kdo prehiti po levi skozi Spodnjo Muljavo, da je pa LEVI politični blok v vodi, kot trdiš, sem vesel, da mi voda ne sega nad kolena, v nasprotju z globino so moja cortelna na suhem

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.