Slovenija
5091 ogledov

Levica naj bi pritiskala na Šarca

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 18:52 18.september 2018.

    In se je začelo,kviskoti delajo politiko.

  • Vasilij Vasquez 18:59 18.september 2018.

    Mogoce pa je imel Jansa prav. Mogoce pa ima Levica res status nadkoalicijske stranke, ce lahko takole z neformalnim pritiskom regulirajo kdo bo imel kako funkcijo.

  • Skipi 19:37 18.september 2018.

    Čeprav ne maram SDS je izbira kandidata res dobra glede na njegove kompetence. Glede na njegovo skrajnost pa je to prej prednost kot slabost sploh v takem delu ki ga bo opravljal. Še vedno ga lahko držiš nazaj v določenih ...prikaži več situacijah kar je pa bolje kot imeti nekoga z levice ki mu ni mar za nič.

  • maresem 19:52 18.september 2018.

    In kaj naj bi se drugega pričakovalo od te levičarske komunistične bagre, kot izsiljevanje?

  • tomaz 19:52 18.september 2018.

    Pa kaj če ne podpišejo...vlado imamo, ministre tudi. Saj niso v vladi, da bi postavljali pogoje.

    • mph 19:57 18.september 2018.

      Žal pa lahko zrušijo sprejemanje vseh ukrepov, tudi dobrih, če ni dovolj podpore, vedno rabi večina. Edino kar bi tako volilci videli komu so dejansko dali glas in bi upajmo bila dobra uvertura v nove volitve.

    • tomaz 20:01 18.september 2018.

      mph...Saj v tem je poanta manjšinske vlade..prav pri sprejemanju ukrepov bodo volilci videli, kdo je držal figo v žepu pri obljubah. Tudi če vlada pade, bo potem volilni rezultat popolnoma drugačen.

    • mph 20:44 18.september 2018.

      tomaz, ja, saj to sem tudi sam mislil z mojim prejšnjim postom. :-) Zanimajo me konstruktivni prispevki strank, ne pa neko trmarjenje in osebni napad na Črnčca, ki je seveda proti divjemu vdoru imigrantov kot večina Slovencev, ker mora bit ...prikaži več po njihovo. Me zanima kaj bi sploh naredili, če bi imeli večino. Imajo dosti dobrih idej, pravice za delavce in malega človeka ... ampak vedno bolj mi izgleda, da jim paše biti v opoziciji in samo kokodajsat čez vse ostale.

  • Avatar vec
    vec 20:21 18.september 2018.

    Ta vlada bi bila CAR nad CARJI celo desni (čeprav se taga sami ne spomnijo) bi komot podpisala DEKRET zakon ipd. DA se nemudoma pripelje v Slovenijo in začasno ako kdo želi, SLOVENCE iz Venezuele, ljudje dobesedno UMIRAJO TAM pa ...prikaži več niti vojne ni, ki pa verjetno ni neizbežna. PRIPELJAT NAŠE SLOVENCE NAZAJ; če kdo ostane ko se situacija normalizira, ni problem, če pa ne pač gre lahko nazaj. TO BI MORAL NAREST, vse ostalo je brez veze, in sem prepričan da narod ne bi bil proti, !!!!

    • Avatar vec
      vec 21:32 18.september 2018.

      "celo desni" je mišljeno kot, ako bi bili na vladi, bi lahko, čeprat tudi z eoposit pziceje lahko kamot to predlagajo, noben jim nebi zameril, VSAJ NAROD NE

  • Avatar olor
    olor 08:25 19.september 2018.

    In se je že začelo. V prejšnjih vladah jih je izsiljeval Erjavec, sedaj jih pa mesec. Ne bo dolgo ko bosta oba nasprotovala Šarcu.

  • brencl47 20:37 18.september 2018.

    Lumpenproletariat pač ostane lumpenproletariat, čeprav se skriva za izobrazbo in kravato!

  • Avatar jezeran
    jezeran 05:32 19.september 2018.

    A že, tole je bilo pa hitro. Sem mislil da bodo vsaj eno leto zdržali

  • jakec1575 09:41 19.september 2018.

    Smo ali nismo proti levici,,,, Imenovanje Damirja je pač problemtično. Strokovnjak za nacionalno varnost je človek, ki ne čivka po twiterju. zato dvomim v njegovo strokovnost, ceprav ima morda znanje. Resni Ljudje ne civkajo po raznih socioalnih platformah.

    • mph 16:07 19.september 2018.

      Ne nujno v sodobnih časih. :-) Črnčec je zelo proti ILEGALNI imigraciji, v čemer ga povsem podpiram. In ravno ta norija s slepoto glede vdora ilegalne migracije izpranih možganov z eno najbolj nevarnih religij ta hip, je razlog, da so ...prikaži več me že nekaj časa nazaj izgubili kot volilca, čeprav imajo mnogo dobrih točk. Se pa sprašujem, kaj bi v praksi res uspeli narediti, če bi zmagali.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.