Slovenija
3105 ogledov

Levica odloča o prekinitvi sodelovanja s Šarčevo vlado

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • ePartizan 18:12 20.junij 2019.

    [ Levica odloča o prekinitvi sodelovanja s Šarčevo vlado ] Končno. Ne vem kaj sploh hočejo. Radi bi paradirali in odločali namesto vlade, nočejo pa v koalicijo, nočejo v vlado, nočejo prevzeti nikakršne odgovornosti. Njihov domet je konoplja, cilj je ...prikaži več dosežen, ostalo je le zavajanje ljudi.

  • mirror 16:41 20.junij 2019.

    Stric iz Murgel bo poklical Mesca in Šarca in povedal kar jima gre. Povedal bo, da Janša ne sme priti na oblast. Potem pa se bosta takoj pobotala. Mislim pa, da Mesec malo zganja demagogijo. Šarec to dobro ve. Nihče ...prikaži več ne bo izpustil predčasno dobre službe in poslanske plače.

  • cogocogo 15:00 20.junij 2019.

    ce bi bile vse naše banke šenkane tujcem takoj po osamosvojitvi skupaj z temi banksterji bi si državljani prihranili ogromne miljarde ,,koliko bolnisnic sol zdravstvenih domov,domov za ostarele ,vrtcev,in podobnih ustanov bi lahko zgradili z denarjem ki je čudežno izginil ...prikaži večizginil ???????????????????????????????????????????''',,in nihče zeh zločincev ni še odgovarjal ,,a mor ato delom opraviti ulica'??????????? no čas bi ze bil ,,orgni pregona pač ne delajo tega za kar so ,,sramota

  • maresem 20:07 20.junij 2019.

    Komunajzarski mlečnozobec se boji ostati brez seskov in mleka.

    • smuc 09:23 24.junij 2019.

      Volimo Janšo in to 60% pa bo ta golazen izkoreninjena!!!!!! Prvo lustracija!!!!!

  • Lola_Girdlestone 13:53 21.junij 2019.

    Google trenutno plačuje od 17.000 do 22.000 dolarjev za delo na spletu od doma. K tej dejavnosti sem se pridružil pred 2 meseci in v prvem mesecu te dejavnosti sem zaslužil 20544 $. Lahko rečem, da se je moje življenje ...prikaži več popolnoma izboljšalo! Preveri, kaj delam. obisk ...... ⇛⇛⇛⇛⇛⇛⇛ www.WebJob98.Com

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.