Avto
26 ogledov

Lisice gredo v zgodovino

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • LJ24 09:40 27.november 2012.

    Janković se je ustrašil, da se v Ljubljani lahko zgodi mariborski scenarij pa je začel ukrepati. Upam, da bodo mestni svetniki razpravljali tudi o tastu PISTOLJEROSU VIRANTU, ki je grozil novinarjen (in mimo grede opisal novinarja kot Bosanca z negativnim videzom).

  • principiumnovum 09:41 27.november 2012.

    Se je gradonaćelnik posral, ko je videl, kaj je kangler doživel. Zorangutan, ti si naslednji, ki te bo ulica odstavila! Dol s prevaranti! Dol z gospodarskimi kriminalci! Dol z lopovi!

  • segadamjan 10:47 27.november 2012.

    Janković ti si naslednji, ljubljančani te bomo zbrcali do Cipra

  • Kevin Kiret 12:09 27.november 2012.

    Ti si N E U M E N... janša je pa tak svetnik da to ni res a ne?ko ti bo še malo zemlje pobral če jo sploh imaš pol mu boš pa k***c f***l a je tako?

  • Kevin Kiret 12:09 27.november 2012.

    Ti si N E U M E N... janša je pa tak svetnik da to ni res a ne?ko ti bo še malo zemlje pobral če jo sploh imaš pol mu boš pa k***c f***l a je tako?

  • Kevin Kiret 12:10 27.november 2012.

    LJ24 B o s a n c i so tko al tko r.e.t.a.r.d.i.r.a.n.i tko da bravo virant mi smo s tabo

  • Kevin Kiret 12:07 27.november 2012.

    Zato ker je največ naredil za Ljubljano bi ga ti zbrcal?Sej zato pa je tko k je... slovenceljni mamo danes rajše tiste ki kradejo kot tisti kateri kaj naredijo za nas... prvim bi najraje.. da ne napišem kaj... ...prikaži več zaradi takih ljudi me je sram da sem slovenec

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.