Slovenija /slovenija/jaz-porocam
32 ogledov

LJ: odsotna voznica strašila voznike

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • macko 18:00 29.maj 2013.

    cepec, če si tak frajer, bi jo ustavil, pa vzel ključe do nadaljnega.v bistvu si se pa smejal, in čakal, da bo naredila kakšno resno sranje, da ga boš posnel,idiot neodgovorni...

  • Presvetli 15:17 01.junij 2013.

    Ne bluzita,če bi ji prepovedal vožnjo bi sledila položnica za najmanj JRM ali pa celo tožba za krajo in položnica seveda za prekršek.Veliko ljudi se raje obrne vstran ravno zaradi norih početij potem policajev kateri z veselje obema izstavijo položnico!

  • Mrcina 19:21 10.junij 2013.

    Ona bi pa poklicala policijo, pa bi ta, ki ji je želel pomagat "našpukal" , aaa???Tak je dandanes - bolj dober si, slabše ravnajo s tabo !Boljš bi blo, samo da policijo pokliče, kot da jo poskuša vstaviti. ...prikaži več Sicer pa ni edina, ki tako vozi. Vsak deseti po moje tak šofer. Jaz vidim take voznike vsako jutro, ko se peljem v službo ! Eto..če je kak policist tukaj, ki to bere - na stari cesti med Vrhniko do Viča zjutraj med 6 -7h imate take primerke ( v modrem malem ševroleteku, sivem pasatu tist ekasti model okol 2001 letnik - ta dva sta perfekcionista )..pa še trije so, ampak ne vsako jutro na tej relaciji.

  • gggg 13:20 29.maj 2013.

    Tole je pa vsaj za odvzem vozniškega dovoljenja.Pa tudi odvzem avtomobila ne bi škodil!

  • atzz 13:53 29.maj 2013.

    zadrogirana.. pa ne moreš zaradi telefona takole vozit.. dajte no.

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 14:59 29.maj 2013.

    ne ve kje je in je zmedena

  • Bizgec 15:16 29.maj 2013.

    Plus to, da vozi s kamero oz. telefonom v roki in snema.

  • mkmorfius 16:13 29.maj 2013.

    kakšen telefon neki... tole je lahko sam alko ali pa droga... No in takih voznikov ne bo nikol ustavu policaj in jih kaznival, mene ki pa po treningu spijem pivo ali dve in sem še vedno POVSEM trezen me pa ...prikaži veča policaji obravnavajo kot t'hujš kriminalca... Čist tipično za Slovenijo

  • Oxxo 10:04 30.maj 2013.

    Pa še kako prav si napisal. Takega voznika je treba ustavit. Ko se je ustavila pred križiščem ali ko ji je ugasnil motor bi stekel k avtu in ji onemogočil nadaljno vožno.

  • Neja35 12:41 05.junij 2013.

    Pa razumete vi ljudje da on tega NE SME NAREDITI!! Samo policaji imajo to POOBLASTILO!!!!!

  • Neja35 12:40 05.junij 2013.

    Če bi jo on ustavil vzel ključe itd....bi ga ta lahko tožila. Edino pravilno je pokliat poliicijo.

  • Mrcina 19:47 10.junij 2013.

    Hmm...kaj če je pa doma iz garaže na skrivaj vzela avto, je še brez izpita..pa šla po nakupih???

  • Mrcina 19:24 10.junij 2013.

    mkmorfius !Povsem se strinjam s tabo! Kaznujejo take, ki jih ni treba. Tiste prave prekrškarje pa spregledajo!

  • KOJAK 12:37 30.maj 2013.

    Eh Skippy ti si en tipičen slovenceljček, naj vse poteka točno po zakonu pa naj nas stane to magari kakšnega življenja... kajne? Ne boš verjel da se je policistka na drugi strani zavedala, da vozim in imam telefon v roki ...prikaži več a hkrati me je prosila da ostanem na liniji, da sem jim lahko javljal kam se pijanec vozi... Pa tudi če bi mi dali kazen za vožnjo s telefonom, BI JO PLAČAL in hkrati bil VESEL da se je pijanec pred menoj ODSTRANIL S CESTE in BO KAZNOVAN. Ti bi se očitno raje odpeljal naprej!

  • hejki 15:02 29.maj 2013.

    Tale ko snema pa tu ni kaj boljši voznik. Dvakrat zapored je prehiteval dve vozili tako, da je zapeljal na nasprotni vozni pas, kljub temu, da je nasproti peljalo vozilo. Kdor ima "oviro" na svojem pasu, mora počakat. Ko je ...prikaži več prosto, vključi smernike in prehiti ustavljeno vozilo.Za voznico pred njim, pa nimam besed, še hujše.

  • KOJAK 16:05 29.maj 2013.

    Sam sem lani v nočnem času naletel na podobno situacijo, le da je povozil popolnoma pijan moški. Poklical sem policijo, ki se je kar precej hitro odzvala, ves ta čas sem vozil za njim... Upam, da je ostal brez vozniške ...prikaži več za vsaj nekaj časa.

  • Skippy 12:25 30.maj 2013.

    A ti pa si lahko med vožnjo uporabljal telefon? In glede na to, da raziskave pravijo, da je uporaba mobitela tako nevarna kot vožnja v pijanem stanju, v čem se razlikuješ od tistega človeka pred tabo? Ko prekrškar prijavlja prekrškarja ...prikaži več - kako se že temu reče ....

  • mph 09:05 31.maj 2013.

    Predvidevam, da si eden takih osebkov, kot je ta babura na videu ... verjetno sam počneš podobne svinjarije.Ta takšno potencialno MORILKO ali MORILCA bom pa vsekakor kršil in klical med vožnjo. Vendar pa imam vedno bt slušalko in ...prikaži več sem že velikokrat klical zaradi takšnih zločinskih kretenov in morda tudi komu rešil življenje ali mu vsaj prihranil bolniško. To babnico bi bilo za poslat nekam na prisilno delo in ji pobrat vozniško za več let.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.