Magazin /magazin/film-glasba-tv
24778 ogledov

Ljubezen po domače: Zaljubljenemu kmetu spustila več košaric

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mizimazi 09:05 19.junij 2018.

    ma dej no nehat...ena čist navadna ovenela in zgonjena srbijanka....neb pustu da jo moj pes poščije....

  • summer 15:00 19.junij 2018.

    Preveč zagledana in zaljubljena vase..... zakaj se je sploh prijavila, če ji ni do ničesar. Samo izkorišča , lahko bi takoj rekla, da noče iti z Milanom ne pa da ga ima za norca.

  • mercedesb 17:31 19.junij 2018.

    Sla je v sou samo zato,da bi jo morda videl kaksen premoznez,babnca je brezposelna pa bi rada na lahek nacin do dnarja prsla. Sicer se ne zaveda,da je taka kot bi je s kravje riti vn potegnu.

  • Vesna Dolšak 18:42 19.junij 2018.

    Ta je ena avša. Le zakaj je ni poslal domov že v štartu?!

  • bina19 16:22 22.junij 2018.

    Vsi komentatorji imajo prav. Kaj misli da je, neka lepotica? Kar pogleda naj se v obraz, kakšen starikav je. Kaj pa je bilo Milanu, pa res ne vem. Sonja je bila pravi biser za njega. Aja, jahati mora? S tem ...prikaži večm kako se je odločil Milan, mislim, da si je naredil slabo reklamo. Ne vem, zakaj je pisala Milanu in šla k njemu, ko jo je izbral, saj je takoj videla, kakšen je. No, meni je bila v oddajah grozna!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.