Magazin /magazin/vip
47174 ogledov

Vroče afere: Najodmevnejše govorice o ljubezenskem življenju naših politikov

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar VINOVERITAS
    VINOVERITAS 09:11 08.maj 2022.

    Peter, imamo sedaj kriminalca, prekupčevalci, ponarejevalec....... na vladi, pa nismo skupaj s sodišči sposobni nič NAREDITI!!!!!!! ŽAL!!!!!🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍇

    • peter3 09:17 08.maj 2022.

      To ne bo drzalo. Res pa je, da ste levaki slepi od sovrastva in ste vedno poterbovali razrednega sovraznika, samo da ste lahko opravicevali svoje necastne lumparijein manipulacije.

    • Avatar VINOVERITAS
      VINOVERITAS 10:24 08.maj 2022.

      Peter, Reški župan je na H TVju izjavil kako je kufre denarja (milijone nemških mark) on osebno nosil đđ ju za prodajo OROŽJA!! Se vprašam zakaj ga đđ ne toži če županova izjava ni RESNIČNA????????🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍇

    • katrinaa 17:36 08.maj 2022.

      Vinska resnica, ti preveč vina piješ, pa ne veš niti tega, kdaj si trezen in kdaj pijan, o tem, kdo je kovčke nosil in kam, pa se ti niti ne sanja. Tvoja resnica je tako pijana kot si ti sam.

    • Ender3 19:30 08.maj 2022.

      katrinaa👎! nov plačan vzdevek enega istega pijanega od ideologije in propagande. Bednik z bednim početjem !

    • Avatar VINOVERITAS
      VINOVERITAS 19:11 09.maj 2022.

      Katarina če znaš pogooglat lahko preveriš na htv, oddaja je bila namenjena praznovanju obletnice "oluja-nevihta"!!!!! Kaj boš takrat rekla ko se boš seznanila z resnico!!! Del pogovora je potekal nekako takole: novinar je rekel, da Cro se lahko zahavli tudi ...prikaži veči Sloveniji za pomoč! Nato je Reški župan izjavi, mi se nimamo kaj zahvaljevat Sloveniji, jaz osebno sem nosil kufre denarja đđju!! Poglej če si toliko PISMENA!!!!!!!🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍇!

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 23:23 08.maj 2022.

    Uf, koliko afer pa je "skritih" ostalo, ker se nihče o njih ne upa pisati? Pahorček je pa rajši priznal nekonvencionalen zakon, da je prekril, da so mu všeč fantje.

  • matermila 08:07 08.maj 2022.

    Opravičujete Goloba s tem pisanjem?

    • munja 08:30 08.maj 2022.

      Domneve "naj bi nekaj bilo", še niso resnica.

    • peter3 08:52 08.maj 2022.

      Imamo popolno pravico izvedeti, kdo nam bo vladal. Se drogira, ali je morda celo vpleten v kriminalna dejanja, je kompetenten, ali pa je navaden vase zagledan luftar. Do sedaj se nicesar se ne vemo. Gospodicna prav tako ne vzbuja nekega ...prikaži veča posebnega zaupanja. Veselo na delo, bomo videli kaj bo nastalo iz tega cirkusa(kupleraja).

    • Palson 10:09 08.maj 2022.

      Ste Janšo in tisto Mojco namenoma izpustili, če že omenjate razne afere politik(ant)ov?

  • peter3 08:56 08.maj 2022.

    Imamo popolno pravico izvedeti, kdo nam bo vladal. Se drogira, ali je morda celo vpleten v kriminalna dejanja, je kompetenten, ali pa je navaden vase zagledan luftar. Do sedaj se nicesar se ne vemo. Gospodicna prav tako ne vzbuja nekega ...prikaži več a posebnega zaupanja. Veselo na delo, bomo videli kaj bo nastalo iz tega cirkusa(kupleraja).

    • Palson 13:35 08.maj 2022.

      Pa te je zadnje dve leti tudi vse to zanimalo, a je bilo vse ok? (BTW, Golob ni bil moja izbira)

    • Ender3 19:37 08.maj 2022.

      peter3 za prikletnike vemo od kod in koga črpate zaupanje. V 14 kazenskih in predkazenskih postopkih je, vi pa trdite, da je nedolžen in zaupanja vreden. Nekaj hudega je, z vašim razumom in razumevanjem.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.